Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 4 z 4

Závit: rôzne dB pre vbet

  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    01. 2010
    Príspevky
    53

    Default rôzne dB pre vbet

    Ako názov najvyšších kontrolných inštitúcií. iné db len pre vbet cache. ako? Myslím, že musíme upraviť súbor s db info alebo vytvoriť opravu, kde môžeme vybrať z db admincp

  2. #2
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Zamestnanci
    Dátum registrácie
    05. 2010
    Príspevky
    1,000

    Default

    Ok, ja presunúť toto vlákno sa požiadavky na nové funkcie.
    Tento návrh bol prijatý na prerokovanie. Ukážem to vlákno Michal a bude o tom premýšľať. Prijmeme-li, že budeme písať o ňom v tejto téme, a my nastaviť zodpovedajúce vlákno stavu.

    Vďaka,

  3. #3
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    38

    Default

    Quote Pôvodne odoslal kamilkurczak View Post
    Ok, ja presunúť toto vlákno sa požiadavky na nové funkcie.
    Tento návrh bol prijatý na prerokovanie. Ukážem to vlákno Michal a bude o tom premýšľať. Prijmeme-li, že budeme písať o ňom v tejto téme, a my nastaviť zodpovedajúce vlákno stavu.

    Vďaka,
    To by bolo skvelé, pretože to by znamenalo, že máme len na denné zálohovanie cca 8 GB namiesto 30 + GB

    Upraviť: Vaša postava náhradné nahradil 8-GB (bez pomlčky) s ***
    Naposledy upravil steve; 28-07-10 v 13:12.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Dobrý deň. Chcem len poznamenať, že som začal pracovať na tejto žiadosti. Ešte nejaké malé problémy spojené so zaistením proti zlej konfigurácii, ale to sú detaily.

    Pre pripojenie sa používajú vBulletin triedy v prízemí, pridali sme možnosť konfigurácie a podporu v našom kódu. Ako som písal málo otázok za zlé parametre pripojenia pracujeme teraz, aby sa možné čistiť ľahko bez zakázanie háčiky na celom svete na chvíľu.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •