Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 4 de 4

Thread: db diferite pentru vBET

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Ianuarie 2010
    Mesaje
    53

    Default db diferite pentru vBET

    ca ISA titlu. un db diferit doar pentru cache vBET. cum?? Cred că avem de a edita un fişier cu un meciului db sau să creaţi un plasture unde putem selecta db de la admincp

  2. #2
    vBulletin Enterprise Traducator (vBET) Personal
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    1,000

    Default

    ok, am muta acest thread la cereri de facilitati.
    Propunerea a fost acceptată cu titlu oneros. Voi arăta acest thread pentru a Michał şi se va gândi la ea. Dacă vom accepta vom scrie despre el în acest thread, şi vom seta starea firului corespunzătoare.

    Multumesc,

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    38

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de kamilkurczak View Post
    ok, am muta acest thread la cereri de facilitati.
    Propunerea a fost acceptată cu titlu oneros. Voi arăta acest thread pentru a Michał şi se va gândi la ea. Dacă vom accepta vom scrie despre el în acest thread, şi vom seta starea firului corespunzătoare.

    Multumesc,
    Acest lucru ar fi avantajos deoarece ar însemna să avem numai de rezervă de zi cu zi, aproximativ 8 GB în loc de 30 + GB

    Edita: Înlocuirea dvs. de caractere înlocuieşte 8-GB (fără cratimă) cu ***
    Ultima modificare făcută de steve; 28-07-10 la 13:12.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Buna ziua. Vreau doar să reţineţi că am început să lucrez la această cerere. Încă unele probleme legate de puţin cu securizarea împotriva configuraţie nepotrivită, dar acestea sunt detalii.

    Pentru conexiuni se folosesc clase vBulletin jos, am adăugat posibilitatea de configurare şi suport în codul nostru. Dupa cum am scris problemele puţin pentru parametrii de conectare greşit la lucrăm acum pentru a face posibilă să-l curăţaţi cu uşurinţă fără a dezactiva cârlige la nivel global pentru un moment.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •