Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 4 z 4

Závit: HTML vyčistenie

  1. #1
    Senior Member
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    168

    Default HTML vyčistenie

    Ja som predtým používal plugin na exec. 65.000 čas upratať komentáre v HTML, ale to nebolo tak efektívne, ako vBSEOs, tak som sa rozhodol, že znova.

    Zmenil som podmienený, ktorý určuje výkon čistenie vBSEO z HTML:

    PHP Code:
    if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS
    Ak chcete:

    PHP Code:
    if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS && !$_GET['language']) 
    Je to bezpečný, alebo sa to zlomiť časti vBET?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Je to bezpečné, pretože vyčistiť len za to, že si stránky.

  3. #3
    Člen
    Dátum registrácie
    01. 2010
    Príspevky
    61

    Default

    Takže sa to tiež znamenať, že nastavenie vBSEO je "vyčistenie HTML kód" Áno, je bezpečné nastavenie, pretože nebude mať vplyv na preložených strán?

    vBSEO admin nastavenia ...
    Vyčistenie HTML kód?
    Zvoľte 'Áno' pre odstránenie zbytočné prázdne znaky a HTML komentáre zo zdrojového kódu svojej stránky fóra. Tým sa zvyšuje C2C (Content až Code) a znižuje pomer veľkosti stránok, čo viedlo k čistému nárastu výkonu a zníženiu šírku pásma.
    Poznámka: Ak Komentáre (alebo HTML tagy) v rámci svojej stránky nie sú správne uzavretá s ich zodpovedajúce koncové značky, potom je táto možnosť by mohla spôsobiť nesprávne zobrazenie stránok. Uistite sa, že šablóny obsahujúce bezchybný HTML tagy a kód.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Záleží, keď sa to stane. Ak pracuje po vBET plugin pre global_complete háčik, potom nie je problém. Ak to funguje, ako - potom stratíte informácie o tom, čo by nemalo byť preložený a dostanete nesprávne výsledky.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •