Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 1 z 3 123 PoslednýLast
Výsledky 1 na 10 z 23

Závit: Ako to funguje - príručka o multi jazyková podpora

Hybridné zobrazenie

Predchádzajúci Príspevok Previous Post   Next Post Ďalší Príspevok
  1. #1
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default Ako to funguje - príručka o multi jazyková podpora

    Tento článok popisuje, ako automatický preklad pracuje. Príručka preklad popis nájdete tu: http://www.vbenterprisetranslator.Co...nslations.html
    Ak sa chcete vyhnúť preklad časť textu, pozri tu: Ako urobiť nejaký text nie je preložený?.

    Neviem, ako veľmi vás zapôsobí viac jazykovú podporu až do teraz a dúfam, že bude mať dojem ešte viac, keď zistíte, aké ľahké je použitie

    Predovšetkým mod podporuje užívateľské predvolený jazyk. Nachádza sa v registračnom formulári, a môže byť zmenená v užívateľskej CP. Takže ak má používateľ nastavený svoj predvolený jazyk, potom neurobí nič ... Len píše príspevky vo svojom jazyku, a vBET sa stará o všetko. V takomto prípade - ak má používateľ nastaviť predvolený jazyk, sa predpokladá, že celý príspevok (vrátane názvu), je zapísaný v jeho predvolený jazyk. Bude to čoskoro konfigurovateľné, ale v jeho dobe neexistuje jednoduchého predpokladu: ak je používateľ nastaviť predvolený jazyk a to je iný ako jazyk Predvolené nastavenie, potom každá jeho správa je v jazyku, ktorý si zvolí ako svoju predvolené.

    Môžete tiež vytvoriť viac jazykových správy, kde iba časť správy sú v rôznych jazykoch. To je veľmi jednoduché - všetko, čo musíte urobiť, je dať text napísaný v inom jazyku vnútri lang BBCode. To má jeden parameter, ktorý sa kód jazyka. Tj. Ak chcete napísať niečo v poľštine, tak BBCode vyzerá lang = pl.
    Pozri príklad celé (priestory v BBCode pridal sa vyhnúť hodnotenie):
    [ lang=pl]Przykład tekstu po polsku[ /lang]

    Tento príklad (bez medzier v BBCode) vám ako výsledok:
    Text automatically translated from: Polish to: Slovak
    Translated text
    Príklad textu v poľskom
    Original text


    Tam je tiež jeden BBCode, ktorý funguje presne tak, ako lang BBCode, ale to je vyhradené pre príspevky iba tituly. To je langtitle BBCode - používa sa do BB automaticky označiť správu užívateľa čo nastaviť ich predvolený jazyk ako predvolený jazyk fóra. To by nemal byť používaný manuálne, a ak chcete používať takým spôsobom, potom nezabudnite dať celú správu vnútri lang BBCode používať rovnaký kód jazyka ako parameter v stánku BBCode (inak niektoré časti prekladu RSS kanálov je možné nie sú preložené správne, ale príspevky sa zobrazí správne).

    Naposledy upravil Marcin Kalak; 31-08-12 v 10:56.

  2. #2
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    4

    Default Editácia preklady

    Existuje spôsob, ako aktualizovať cache Ak preklad Google nie je úplne správne? Správcovia môžu upravovať prvý príspevok, ale môžu poskytnúť lepší Preklad miesto obsah Enterprise prekladateľa?

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal rstankiewicz View Post
    Existuje spôsob, ako aktualizovať cache Ak preklad Google nie je úplne správne? Správcovia môžu upravovať prvý príspevok, ale môžu poskytnúť lepší Preklad miesto obsah Enterprise prekladateľa?
    Premýšľali sme o tom (napr. preklady by mohli byť označené, aby sa zabránilo vymazanie z cache), ale bohužiaľ nie je Google umožňuje to. Podľa Google podmienky Nie je dovolené meniť výsledky Google prekladov. Tak sme nemožno pridať taká možná.

    Nemôžeme to urobiť, ale uvažujeme o lepšiu integráciu s vBulletin frázy. To nie je doteraz preskúmaná, ale to je na našich TODO list, aby bolo možné použiť na preložených strán tiež vhodné frázy. Toto riešenie nebude zvládnuť lepšie príspevky preklady, ale to zvládne váš problém s vBulletin texty. Budete potrebovať len nainštalovať frázy sem tam nejaký jazyk a bude to hotovo. To sú naše plány v tejto oblasti

  4. #4
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    13

    Default

    ขอบคุณ ที่ คุณ vBET ส่ง กระทู้ นี้ มา ให้ อ่าน

    ผม ได้ โพ ส ข้อความ นี้ โดย จาก การ เซ็ ต ภาษา เป็น ไทย (thajské predvolené) แล้ว ก็ โพ ส

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal websnow View Post
    ขอบคุณ ที่ คุณ vBET ส่ง กระทู้ นี้ มา ให้ อ่าน

    ผม ได้ โพ ส ข้อความ นี้ โดย จาก การ เซ็ ต ภาษา เป็น ไทย (thajské predvolené) แล้ว ก็ โพ ส
    Prosím, použite BBCode lang alebo nastaviť predvolený jazyk v užívateľskej CP - ako je popísané v tejto príručke

  6. #6
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    13

    Default

    Text automatically translated from: Thai to: Slovak
    Translated text
    ขอบคุณ ที่ คุณ vBET ส่ง กระทู้ นี้ มา ให้ อ่าน

    ผม ได้ โพ ส ข้อความ นี้ โดย จาก การ เซ็ ต ภาษา เป็น ไทย (thajské predvolené) แล้ว ก็ โพ ส
    Original text

  7. #7
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    13

    Default

    Text automatically translated from: Thai to: Slovak
    Translated text
    Wow, naozaj skvelé.
    Original text





    Text automatically translated from: English to: Slovak
    Translated text
    Wow skvelý
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal websnow View Post
    Text automatically translated from: Thai to: Slovak
    Translated text
    Wow, naozaj skvelé.
    Original text


    Text automatically translated from: English to: Slovak
    Translated text
    Wow skvelý
    Original text
    Som rád, že sa vám to páči A - nemusíte používať jazyk BBCode Ak píšete do fóra jazyku. V tomto prípade sa "wow veľký" nemusí byť v lang BBCode - to BBCode je podpora správ napísaných v rôznych jazykoch, ktoré si fórum.

  9. #9
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    11. 2009
    Príspevky
    13

    Default

    Dobrý deň, vBET

    Mám otázky

    1. Keď som na predvolené thajskej a potom som Erotika v thajskom
    Potom som zmeniť jazyk na angličtinu

    Výsledkom je, že som stále vidieť môj príspevok v thajskej nie je angličtina. Mal by sa vypísať anglicky

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal websnow View Post
    Dobrý deň, vBET

    Mám otázky

    1. Keď som na predvolené thajskej a potom som Erotika v thajskom
    Potom som zmeniť jazyk na angličtinu

    Výsledkom je, že som stále vidieť môj príspevok v thajskej nie je angličtina. Mal by sa vypísať anglicky
    Stačí sa pozrieť na URL - hľadáte na preložené stránke Stačí kliknúť anglická vlajka a uvidíte celé fórum v anglickom jazyku - vrátane správ, ktorá bola napísaná v thajčine

| 1 z 3 123 PoslednýLast

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •