Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 2 z 2 FirstPrvé 12
Výsledky 11 na 19 z 19

Závit: Snaží sa preinštalovať VBET

  1. #11
    Člen
    Dátum registrácie
    03. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    Sme len dokončil inštaláciu vBulletin 4.2 (inovácia z V3). vBulletin, sama sa zdá byť v poriadku.

    Sme nainštalovali VBET je 4.4.6.

    Googletest má za následok:

    Skúška rozbehu preklad pre Google API v2
    Výsledok testu:
    Test chyba: Nepodarilo sa pripojiť ku 2001:4860:800a::5f: sieť nie je dosiahnuteľná
    Čas pripojenia (ms): 150134.716064

    Len prázdne stránky zobraziť, keď sa požaduje preklad, a odpoveď je * veľmi * pomalý.

    Môj tím siete si myslí, že všetko je dobre:-). Ak existuje niečo môžem dať im poukázať na to dôvod môjho systému, ktoré nie sú pripojení k Google API?
    Naposledy upravil hmspain; 18-06-12 v 16:55. Dôvod: objasniť, čo je v poriadku

  2. #12
    Člen
    Dátum registrácie
    03. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    Ak musíte spustiť cez proxy a môj systém požadovať proxy nastavenia... kde v VBET by som nastaviť to?

  3. #13
    Člen
    Dátum registrácie
    03. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    curl_setopt ($pripojenie, CURLOPT_PROXY, "http://proxy.mydomain.com:nnnn/");

    pridané do vbenterprisetranslator_functions.php a vbenterprosetranslator_class_translator.php tesne nad riadkami CURLOPT_URL zdá urobiť trik.

  4. #14
    Člen
    Dátum registrácie
    03. 2010
    Príspevky
    34

    Default Tvorba pokrok, ale to je pomalé...

    Hurdle ďalej:-)... preklad príznaky sa nezobrazuje na miestach. Som vyslaný na niečo v španielčine... a ako sa hovorí "nada". Čekala jsem vlajkami pôvodnom jazyku, preklady do angličtiny a pôvodný text nižšie. I dál, znovu a znovu a viac nastavenia, ale nemôže sa zdá vymyslieť veci.

    Vlajkami teraz zobraziť v hornej časti, a ak kliknete na jeden, prevádza stránke pre daný jazyk... pokroku. Ale inštalácie je stále nie "správne"...

  5. #15
    V dôchodku;)
    Dátum registrácie
    Jún 2012
    Príspevky
    14

    Default

    Dobrý deň,
    Mohli by ste prosím povedať, len si byť istí, ak proxy problém je vyriešený.

    O predchádzajúce post - povedať, čo presne nepracuje hned, a s čo môžem vám pomôcť.
    Tiež, nezabudnite otvoriť nové vlákno akékoľvek nové vydanie

  6. #16
    Člen
    Dátum registrácie
    03. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    Potrebujem ďalšiu pomoc na to. Pridaním riadka CURL proxy, bol som schopný sa dostať VBET pracovať, ale vlajkami sa nezobrazujú na jednotlivé príspevky (iba hornej ak som špecifikované). Ak kliknete na jeden z top vlajkami, preklad uskutočňuje.

    V poslednej dobe som dostal tento pracovný, Nechcem pripomenúť akékoľvek špeciálne nastavenie získať vlajkami zobraziť jednotlivé príspevky. Jsem PNE:-).

  7. #17
    Člen
    Dátum registrácie
    03. 2010
    Príspevky
    34

    Default

    Quote Pôvodne odoslal m_jankowski View Post
    Dobrý deň,
    Mohli by ste prosím povedať, len si byť istí, ak proxy problém je vyriešený.

    O predchádzajúce post - povedať, čo presne nepracuje hned, a s čo môžem vám pomôcť.
    Tiež, nezabudnite otvoriť nové vlákno akékoľvek nové vydanie
    I * think ** I majú môj proxy problém vyriešený. Máte iné zákazníkov beží cez proxy? Čo budú robiť problém? Ako môžem povedať, VBET má Č možnosť nastaviť server proxy.

    Moje "riešenie" môžu spôsobovať ďalšie problémy, tak potrebujem vedieť:-).

    I sa vkladá:

    curl_setopt ($pripojenie, CURLOPT_PROXY, "http://foo.com:nnnn/"); (foo.com moju proxy a nnnn je číslo portu)

    pred každý riadok CURLOPT_URL. Veľmi elegantné.

    ---

    Na tento bod preklad z top vlajkami diela, ale veľmi pomalé reakcie.

    Don't vidím všetky vlajky na príspevky, sami.
    Naposledy upravil hmspain; 21-06-12 v 17:44.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Nikdy sme s proxy upozorniť pred akéhokoľvek problému. Tak snad nikto nepoužíva s proxy alebo vydanie je špecifický pre konfiguráciu servera.

    Skvelé, že ste vyriešiť problém. Nové vydanie ste už otvorili nové vlákno a tam už posielam odpoviete. Majte jeden problém za jedno vlákno - umožní nám lepšie riadiť otázky.

    Nejsme vedomí problematiky možné zmeny. Jak jsem psal, je toto špecifické len pre nastavenia servera. Stačí skontrolovať, ako sa chová vBET a ako sa chová preklad poskytovateľov.

    Potrebujete viac pomôcť s problém?

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Žiadna odpoveď - zaoberal otázkou je preč. Ak nie, napíšte v tejto vlákno

| 2 z 2 FirstPrvé 12

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •