Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 2 z 2 FirstPierwszy 12
Wyniki 11 do 19 z 19

Wątek: Tacy klienci ponownie VBET

  1. #11
    Członek
    Zarejestrowany
    Marzec 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    Po prostu zakończone instalowanie vBulletin 4.2 (uaktualnianie z V3). vBulletin, sam wydaje się działać prawidłowo.

    Mamy zainstalowany VBET jest 4.4.6.

    Googletest wyniki:

    Badanie rozruchu tłumaczenia dla interfejsu API Google v2
    Wynik testu:
    Badanie błąd: nie można połączyć się z 2001:4860:800a::5f: sieć jest nieosiągalna
    Czas połączenia (ms): 150134.716064

    Tylko puste strony wyświetlany, gdy wymagana jest tłumaczenie i odpowiedź jest * bardzo * powolne.

    Mój zespół sieci myśli, wszystko to również. Jeśli istnieje coś I można nadać im pkt powód mój system nie połączyć Google API?
    Ostatnio edytowane przez hmspain; 18-06-12 W 16:55. Powód: wyjaśnienie, co działa prawidłowo

  2. #12
    Członek
    Zarejestrowany
    Marzec 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    Jeśli należy uruchomić przez serwer proxy, a mój system wymaga serwer proxy ustawienie... gdzie w VBET I ustawiać go?

  3. #13
    Członek
    Zarejestrowany
    Marzec 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    curl_setopt ($połączenie, CURLOPT_PROXY, ' http://proxy.mydomain.com:nnnn/');

    dodaje się vbenterprisetranslator_functions.php i vbenterprosetranslator_class_translator.php tylko powyżej każdej linii CURLOPT_URL wydaje się nie spełnia tego zadania.

  4. #14
    Członek
    Zarejestrowany
    Marzec 2010
    Wiadomości
    34

    Default Tworzenie postęp, ale jest powolne...

    Następnie hurdle-... tłumaczenia, które flagi nie są wyświetlane na stanowiska. I zaksięgowane coś w języku hiszpańskim... i jak one powiedzieć "nada". Był oczekiwano znaku flagi wskazujące oryginalnego języka, tłumaczenie na angielski i oryginalny tekst poniżej. I zachować going utrudnieniem i nad ustawienia, ale nie wydaje wymyślić rzeczy.

    Flagi teraz wyświetlane u góry i po kliknięciu na jednym, tłumaczy strony dla danego języka... postępu. Ale instalacji jest nadal nie "prawa"...

  5. #15
    Emeryturze;)
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Wiadomości
    14

    Default

    Hi,
    Może pan opowiedzieć, tak aby upewnić się, jeśli został rozwiązany problem serwera proxy.

    O poprzedniego ustawienia księgowania - powiedz co dokładnie nie działa teraz, i za pomocą jakich I pomoże Ci.
    Również Pamiętaj otworzyć nowego wątku dla wszystkich nowych problemów

  6. #16
    Członek
    Zarejestrowany
    Marzec 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    Potrzebuję dalszej pomocy w tej sprawie. Przez dodanie linii serwera proxy CURL, I był w stanie uzyskać VBET do pracy, ale flagi nie pokazuj na poszczególnych księgowania (tylko u góry gdzie określone). Jeśli klikać na jedną z najlepszych flag, tłumaczenie adresów jest wykonywane.

    Podczas ostatniego I got tej pracy, nie przypominam wszelkie specjalne ustawienie Aby uzyskać flagi, które należy wyświetlić w poszczególnych księgowania. I 'm stumped.

  7. #17
    Członek
    Zarejestrowany
    Marzec 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    Quote Napisał m_jankowski View Post
    Hi,
    Może pan opowiedzieć, tak aby upewnić się, jeśli został rozwiązany problem serwera proxy.

    O poprzedniego ustawienia księgowania - powiedz co dokładnie nie działa teraz, i za pomocą jakich I pomoże Ci.
    Również Pamiętaj otworzyć nowego wątku dla wszystkich nowych problemów
    I * think * mam mojego serwera proxy problemu rozwiązanego. Czy masz innych klientów z systemem za pośrednictwem serwera proxy? Czego one służą do obejścia problemu? Jeśli chodzi o powiem w sekrecie, VBET ma nr OPCJĘ, aby określić serwer proxy.

    Moje "roztwór" może powodować innych problemów, więc muszę wiedzieć.

    I dodaje:

    curl_setopt ($połączenie, CURLOPT_PROXY, "http://foo.com:nnnn/"); (foo.com jest mojego serwera proxy, i nnnn to numer portu)

    każdego wiersza CURLOPT_URL. Nie bardzo eleganckie.

    ---

    Na tłumaczenie punkt z górnym flag programu works, ale bardzo powolne odpowiedzi.

    NIE widzę żadnych flag na same księgowania.
    Ostatnio edytowane przez hmspain; 21-06-12 W 17:44.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Nigdy nie mieliśmy któremuś z serwerów proxy odnotowane przed. Tak może nie jest używany z serwerami proxy lub problem jest specyficzne dla konfiguracji serwera.

    Wielkiej rozwiązać problem. Na nowy problem już otwarty nowego wątku i tam już wysyłać że odpowiesz. Proszę przechowywać jedną z kwestii na jeden wątek - pozwoli na lepsze zarządzanie problemami.

    Nie są nam znane o możliwych problemach zmiany. Jak napisałem to jest specyficzne tylko dla konfiguracji serwera. Wystarczy sprawdzić jak zachowuje się vBET i jak zachowuje się tłumaczenie dostawców.

    Potrzebujesz więcej pomocy z problem?

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Brak odpowiedzi - uważa problem zniknął. Jeśli nie proszę pisać w tym wątku

Strona 2 z 2 FirstPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •