Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 4 z 4

Závit: Ďalšie vysvetlenie pre trvalé užívanie vbenterprisetranslator_seo.php

  1. #1
    Senior Member
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    256

    Default Ďalšie vysvetlenie pre trvalé užívanie vbenterprisetranslator_seo.php

    Aj túto otázku vzniesla v inom vlákne na môj a bol požiadaný, aby začať nové vlákno, tak tu je
    Quote Pôvodne odoslal Simon Lloyd
    Mám ďalšie otázky, vbenterprisetranslatot.php používa Všetky moje CPU času, pozrite sa nižšie:
    PID ************ Vlastník Priority CPU% pamäť% velenia
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql 0 - 1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-externé zamykanie -


    Mám 4 CPU a je to zabíjanie svojich stránkach, že sa nemôžete dostať preklady!, Mám vypnuté polovicu preklady a stále majú problém!

    Môže mi niekto pomôcť?
    Michaels odpoveď:
    Quote Pôvodne odoslal vbet
    Použite, prosím, jeden závit na jeden problém. Pre nový problém, použite iné vlákno. Krátko - nie vbenterprisetranslator_seo.php kto má celé svoje zdroje - to je celé vaše fórum, pretože každý fórum žiadosť ide trought vbenterprisetranslator_seo.php čo len stanovuje niekoľko premenných pre vbseo.php a obsahuje naozaj požadovaný zdroj. Môžete nastaviť celé vaše fórum návštevnosť na tento súbor .htaccess súbor. Takže nie je problém s týmto súborom na všetkých - to je celé fórum spotrebu. Ak je viac description v tejto oblasti je potrebné sa, prosím, otvoriť nové vlákno na to alebo nájsť už existujúcich. Jedna z otázok na jednu niť
    Môžete vysvetliť, ďalej, pretože ak by som vypnúť vbet potom, že súbor je stále používa, ak by som si zmeniť meno, ktoré súbor fórum nie je prístupný.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Ako môžete vidieť pri otvorení súboru nie je logika, ktoré môžu konzumovať aj 1% procesora. Toto je len front controller (alebo len filter), ktorý umožňuje integrovať vBET Odkazy zmeny (kód jazyka) s vBSEO. V opačnom prípade by sa vBSEO použiť presmerovanie na vBET odkazy. Takže všetok prevádzku na fórum príde do súboru. Súbor stanovuje len niekoľko premenných požadovaných vBSEO a zahŕňa vbseo.php sám.

    Takže ak by ste použiť vBulletin s vbseo a bez vBET potom by ste vidieť, že všetky vaše požiadavky prechádza vbseo.php čo je vpredu radič pre vbseo. Pri použití vBET aj potom sme pridať len malé filter pred vbseo.php predné radič, ktorý je potrebný pre integráciu. Takže výsledky, ktoré môžete vidieť nie je, koľko zdrojov má súbor, ale koľko zdrojov berie žiadosť, ktorá prichádza koryto súbor. A každá žiadosť sa blíži koryto, lebo vbseo vyžaduje, aby všetky žiadosti prichádza koryto vbseo.php

    Samozrejme fórum bez vBET bude mať menej prostriedkov - Preklad nie je zadarmo, ale tie by ešte o sebe podobné výsledky len s vbseo.php miesto súboru. Táto architektúra je prinútený vBSEO. vBET Nepoužívajte súbor vôbec pri použití bez vBSEO.

    A keď ste zakázali vBET súbor je stále používaný, pretože stále presmeruje všetky požiadavky na fórum tam. Htaccess. Musíte komentár vBET pravidlá tu. Ale ako som písal, že nebude príliš meniť, uvidíte niečo podobné, len s vbseo.php namiesto toho súboru, pretože vBSEO vyžaduje pravidlá presmerovanie na vbseo.php súboru. Ak sa pozriete dostatočne blízko, môžete zistiť, že vBET pravidiel (nie je preložených strán) sú proste rovnaké pravidlá ako pre vbseo.php len preto, aby náš filter súboru.

    A pravidlá v súbore. Htaccess je tiež dôvod, prečo fórum nie je dostupné, keď ste zmenili názov súboru. Tie ešte presmerovanie tam, ale miesto bolo už neexistuje.

    Prosím, povedzte Máte ďalšie otázky v tejto oblasti

  3. #3
    Senior Member
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    256

    Default

    Vďaka za vysvetlenie - Mám to!

    Môžete označiť vyriešiť hneď.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Veľké - označiť za vyriešený

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •