Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 4 A 4

Téma: További magyarázat állandó használata vbenterprisetranslator_seo.php

  1. #1
    Senior tag
    Csatlakozott
    Szeptember 2010
    Hozzászólások
    256

    Default További magyarázat állandó használata vbenterprisetranslator_seo.php

    Én felvetette ezt a kérdést egy másik téma az enyém, és kérte, hogy egy új téma, így itt van
    Quote Eredetileg írta: Simon Lloyd
    Én további kérdések is, a vbenterprisetranslatot.php használ az én cpu időt, kérjük az alábbiakban:
    Pid ************ Tulajdonos prioritás CPU% Memory% Command
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec 0-72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec 0-67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec 0-42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec 0-23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec 0-11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql 0-1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-külső zár -


    Én 4 processzor, és ez megöli a site most, hogy vidám kap fordítások!, Nekem van tiltva a fele fordítás és még a kérdés!

    Tud valaki segíteni?
    Michaels válasz:
    Quote Eredetileg írta: vbet
    Kérjük, használja az egyik szál per egyik kérdés. Az új kérdés, használjon más téma. Hamarosan - a nem vbenterprisetranslator_seo.php aki úgy teljes az erőforrások - ez az egész a fórum, mert minden fórumon adjuk megy trought vbenterprisetranslator_seo.php ami csak beállítja, hogy néhány változók vbseo.php valamint olyan nagyon kért erőforrás. A beállított egész a fórum forgalom, hogy ez a fájl, az ön által .htaccess fájlt. Így nem kérdés, hogy ez a fájl egyáltalán ez az egész fórum fogyasztás. Ha több leírás ezen a területen van szükség - kérem, nyissa ki az új szál rá, vagy megtalálni a már meglévő. Egy kérdés per egyik szál
    Meg tudod magyarázni tovább, mert ha kikapcsolom a vbet majd, hogy a fájl még mindig használatban, ha tudom megváltoztatni a nevét, hogy a fájl a fórum nem érhető el.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Mint látható a fájl megnyitásakor nincs logika, ami fogyaszt is 1%-át a CPU. Ez csak front controller (vagy akár csak egy szűrővel), amely lehetővé teszi, hogy integrálja vBET linkek változások (nyelvi kód) a vbseo. Egyébként vbseo fogja használni átirányítások a vBET linkeket. Tehát az összes forgalom a forum jön a fájl. A fájl csak a készlet néhány változó által megkövetelt vbseo majd magában vbseo.php magát.

    Tehát, ha azt vBulletin a vbseo nélkül vBET akkor azt látni, hogy minden a kérelmek megy keresztül vbseo.php ami front controller a vbseo. Ha használja vBET is, akkor még adunk hozzá kevés szűrő előtt vbseo.php front controller, ami szükséges az integráció. Olyan eredmények, amelyek látod, hogy nem hány források veszi a fájlt, de hány források veszi adjuk, ami jön vályú a fájlt. Minden kérés jön vályú, mert a vbseo előírja, hogy minden kérések jön vályú vbseo.php

    Természetesen a forum nélkül vBET lesz kevesebb forrás - fordítás nem ingyenes, de még mindig se hasonló eredményeket csak a vbseo.php helyett a fájlt. Ez az architektúra által kikényszerített vbseo. vBET ne használja a fájlt, mikor nélkül használható vbseo.

    És ha tiltva vBET a fájl még mindig használják, mert még mindig átirányítja az összes fórum kérelmet ott. Htaccess. Meg kell comment vBET szabályokat is. De mint írtam ez nem fogja megváltoztatni túl sokat látni fogod hasonló dolog, csak a vbseo.php helyett a fájlt, mert vbseo szükséges szabályok irányítják a vbseo.php fájlt. Ha megnézed elég közel található, hogy vBET szabályok (a nem lefordított oldal) egyszerűen ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint a vbseo.php csak a szűrő fájlt.

    És szabályok. Htaccess fájl is oka annak, hogy a forum nem volt elérhető, amikor megváltoztatta a file nevét. Ön még átirányítás van, de a hely nem létezik többé.

    Kérem, mondja meg További kérdése van ezen a területen

  3. #3
    Senior tag
    Csatlakozott
    Szeptember 2010
    Hozzászólások
    256

    Default

    Köszönöm a magyarázatot - Megvan!

    A védjegy megoldott már.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nagy - megjelölt megoldott

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •