Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 3 z 4 FirstPrvé 1234 PoslednýLast
Výsledky 21 na 30 z 40

Závit: Hlavné otázky preklade

  1. #21
    Senior Member
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    256

    Default

    Vďaka za odpoveď Michael, ale ak budete čítať ďalej cez toto vlákno by ste vidieť že bol ďalšie problémy s vBET 3.4.1 a potom inovovali na Beta, dokonca s beta + Google V2 Api, Google V1 Api a Microsoft ID sú stále nepreukázalo preklad, mať ručne preložiť niektoré teraz, ale urobil očakávať, že tieto preklady, ktoré boli stratené re zobraziť pri platení výsledkysom sa znížia mojej podpora pre všetky jazyky na asi polovica, iba 7 jazykov boli povolaní tak ďaleko podľa Google API V2 štatistiky a len 40 minút mal používané 100.000 znaky!

  2. #22
    Senior Member
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    256

    Default

    Ako znie informácie, ktoré som si stanovili Google API V2 ako požiadavky na detekciu, som sa snažil, ako Microsoft a Google API detekcie V1, ale nikto si vlákno titulov späť.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal Simon Lloyd View Post
    Mám ďalšie otázky, vbenterprisetranslatot.php používa Všetky moje CPU času, pozrite sa nižšie:
    PID ************ Vlastník Priority CPU% pamäť% velenia
    12493 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12492 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 (Trace) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20732 (Trace) (Kill) mysql 0 - 1,8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - skip-externé zamykanie -


    Mám 4 CPU a je to zabíjanie svojich stránkach, že sa nemôžete dostať preklady!, Mám vypnuté polovicu preklady a stále majú problém!

    Môže mi niekto pomôcť?

    Použite, prosím, jeden závit na jeden problém. Pre nový problém, použite iné vlákno. Krátko - nie vbenterprisetranslator_seo.php kto má celé svoje zdroje - to je celé vaše fórum, pretože každý fórum žiadosť ide trought vbenterprisetranslator_seo.php čo len stanovuje niekoľko premenných pre vbseo.php a obsahuje naozaj požadovaný zdroj. Môžete nastaviť celé vaše fórum návštevnosť na tento súbor .htaccess súbor. Takže nie je problém s týmto súborom na všetkých - to je celé fórum spotrebu. Ak je viac description v tejto oblasti je potrebné sa, prosím, otvoriť nové vlákno na to alebo nájsť už existujúcich. Jedna z otázok na jednu niť

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal Simon Lloyd View Post
    Mám upgrade na beta, aby sa pokúsili vyriešiť moje problémy, ale zdá sa, že som nedostal preklady od Microsoftu?

    Tu je Micorsoft výsledok testu:


    Ja som dvojité chaecked mám ID MS správne!
    Preveríme to s najvyššou prioritou, a aby sme Vás informovali o výsledkoch - Možno, že Microsoft zmenil API, ak operácia nie je rozpoznaný. Teraz je o polnoci v našej krajine, takže začneme ráno, ale Radek dostane informácie odo mňa pozrieť sa na to ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal harleyforum.se View Post
    Majú presne to isté .. začal pred pár dňami. (Free verzia 2.4.4)
    Nájdete vysvetlenie tu: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    Nie je vBET - je to Google v1 nová obmedzenia - Google v1 pripravuje zatvoriť. Ak potrebujete diskutovať viac prosím otvoriť svoje vlastné vlákno v oddiele bezplatnú verziu.

  6. #26
    Senior Member
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    256

    Default

    Quote Pôvodne odoslal vBET View Post
    Preveríme to s najvyššou prioritou, a aby sme Vás informovali o výsledkoch - Možno, že Microsoft zmenil API, ak operácia nie je rozpoznaný. Teraz je o polnoci v našej krajine, takže začneme ráno, ale Radek dostane informácie odo mňa pozrieť sa na to ASAP.
    Ok, bude čakať počuť od vás, som spustiť súbor, ktorý mnohokrát, budem pm vám súbor odkazov na Google a MS na svojich stránkach a kliknutím na ne kedykoľvek chcete

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal Simon Lloyd View Post
    Vďaka za odpoveď Michael, ale ak budete čítať ďalej cez toto vlákno by ste vidieť že bol ďalšie problémy s vBET 3.4.1 a potom inovovali na Beta, dokonca s beta + Google V2 Api, Google V1 Api a Microsoft ID sú stále nepreukázalo preklad, mať ručne preložiť niektoré teraz, ale urobil očakávať, že tieto preklady, ktoré boli stratené re zobraziť pri platení výsledkysom sa znížia mojej podpora pre všetky jazyky na asi polovica, iba 7 jazykov boli povolaní tak ďaleko podľa Google API V2 štatistiky a len 40 minút mal používané 100.000 znaky!

    Ak nechcete používať Google v1 už sa odporúča vypnúť a čistenie vyrovnávacej pamäte. Na stánku spoločnosti Microsoft a Google API v2 API je povolené do medzipamäte výsledky tak dlho, ako budete potrebovať.
    Tiež prosím zvážiť zablokovať toľko stránok, ako si myslíte, že nie sú relevantné pre preklad - vBET umožňuje nastaviť, ktoré strany majú byť ignorované na preklad.
    A samozrejme ešte bez použitia Microsoft API. Viem, že je problém teraz - to je všeobecná rada - a budeme sa snažiť to napraviť.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal Simon Lloyd View Post
    Ako znie informácie, ktoré som si stanovili Google API V2 ako požiadavky na detekciu, som sa snažil, ako Microsoft a Google API detekcie V1, ale nikto si vlákno titulov späť.
    Vezmite prosím na vedomie, že zistenia nie sú prekladá! Je to len detekuje jazyk a zabaliť do správy BBCode, ak je správa v inom jazyku. Preklad sa stane, keď je to potrebné. Takže zistenie možnosti nezmení svoje správanie v priebehu generovania stránky - detekcia sa používa iba v prípade novej správy sa blíži.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal Simon Lloyd View Post
    Ok, bude čakať počuť od vás, som spustiť súbor, ktorý mnohokrát, budem pm vám súbor odkazov na Google a MS na svojich stránkach a kliknutím na ne kedykoľvek chcete
    Môže byť užitočné - vďaka Pre nás je to naozaj aj veľká nepríjemnosť, že Google dáva limity, ale to nie je na nás.
    Stále si problém s Microsoft môže byť chyba, alebo v súvislosti s určitým zmenám v API (správa hovorí, že operácia je zle). Tak sme sa pozrieť sa na to.

  10. #30
    Senior Member
    Dátum registrácie
    September 2010
    Príspevky
    256

    Default

    Hej, mali by ste byť v posteli sa , Som zablokoval všetky stránky, predtým, že som nepotreboval preklad. Práve teraz som tu použiť len API V2, ale majú obmedzenú každý deň až 100.000 znakov, kvôli cene.

    Nastavil som čistenie vyrovnávacej pamäte na "dissabled", som uvažoval, či je to zakázané, ako ste možno vynechal typo "Dissabled "ukazuje vo svojej admincp ale možno plugin hľadá" Disabled "?

| 3 z 4 FirstPrvé 1234 PoslednýLast

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •