Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 8 z 8

Závit: Veľmi špeciálne vydanie

  1. #1
    Člen
    Dátum registrácie
    01. 2010
    Príspevky
    53

    Default Veľmi špeciálne vydanie

    Aj keď som mal nejaké zaťaženie servera na server, zrazu som si varovanie od VB, že som neúplné informácie vo Vašom profile vyplniť. , Ktorý znie naozaj divne, pretože Nemám žiadne pole, pretože všetky boli už obsadené.

    Chodím k užívateľovi cp a vidím, že to, čo bola umiestnená v mojej "o mne" bol zmenený na talianskej. Na začiatku som si myslel som pirát alebo niečo, môj hostiteľ skúmal, ale nezistil, a neskôr som skontroloval, čo toto slovo znamená v taliančine a je preložený termín, čo som už vo svojom profile.

    To je veľmi zvláštne, pretože sa zdá, že tak nejako to bolo spôsobené vbet. Neviem prečo, a ja som naozaj rušiť, aby zistili, že tieto veci môžu mať vplyv aj ďalšie údaje. najdivnejší vec však je, že som mal Database Cache vypnutá.

    akékoľvek myšlienky Čo sa deje?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    vBET nesmie meniť dáta. vBET nebudú prekladať informácie, ktoré príde poštou. Možno, že ste spáchal si - v takom prípade zašlite tieto údaje na server a vBET nemení POST informácií tak, aby šiel do DB. Toto je len hypotéza. A týždeň hypotéza, pretože vBET neprejaví v hodnotách vstupných polí ... Takže vlastne jediný dôvod, vidím, že teraz je, že tieto údaje posielať na server.

    V tejto chvíli si nie som istý, nerozumiem vám dobre. Takže prosím, poskytne presné informácie:
    - Na ktorej strane podľa vás tieto dáta (URL)
    - Aký je názov poľa
    - Možno reprodukovať problém?

    Overíme, že potom, čo bude mať istotu, čo pre kontrolu

  3. #3
    Člen
    Dátum registrácie
    01. 2010
    Príspevky
    53

    Default

    USERPROFILE pole "O mne", toto bol zmenený. Mal som niečo písomné tam, potom sa z nejakého dôvodu som dostal varovanie, že som neúplné informácie vo Vašom profile hoci všetci boli naplnení. potom sa pôjdem pozrieť a vidím, že v tomto profile terénu "o mne", vstup bol v taliančine: /

  4. #4
    Člen
    Dátum registrácie
    01. 2010
    Príspevky
    53

    Default

    Videl som tiež, že niektorí nie anglicky znakov, kde sa zmenil na ?????????? Napríklad v meta popis: /

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    OK, takže - ste schopní reprodukovať? Chápem správne, že budem musieť upraviť profil na preložené stránke a formy vyvolať chyby, a potom bude preložený? Áno? Prosím, dajte mi v bodoch, čo robiť - budeme pracovať na reprodukciu v našich testovacích fórach a opraviť
    Naposledy upravil vBET; 25-09-11 v 22:21.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal tsak76 View Post
    Videl som tiež, že niektorí nie anglicky znakov, kde sa zmenil na ?????????? Napríklad v meta popis: /
    Je to rovnaký problém - editácia profilov, alebo niečo iné? Pre nové situácie je nutné otvoriť nové vlákno a dať viac informácií

  7. #7
    V dôchodku;)
    Dátum registrácie
    08. 2011
    Príspevky
    441

    Default

    Snažil som sa kopírovať tento problém v našom teste forum v súbore / ukladanie / prekladať údaje "o mne", ale nebol som schopný to urobiť. Je mi ľúto, musím mať viac tipov

  8. #8
    V dôchodku;)
    Dátum registrácie
    08. 2011
    Príspevky
    441

    Default

    Žiadna odpoveď, považujem za vyriešené, ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa tejto témy, prosím opýtať, budem znovu otvoriť, pre všetky ďalšie otázky, prosím otvoriť nové vlákno

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •