Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 5 z 5

Závit: Len jasné, o nákladoch a MS API

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3

    Default Len jasné, o nákladoch a MS API

    Takže ako moc je to vlastne?

    Vidím značky za 99 dolárov
    Videl som úplne zadarmo pre # 135
    Ale spôsob, akým to funguje košíka reklamy oboje dohromady.

    Je to naozaj viac ako $ 200 za branding zdarma. A ja by som tiež viac informácií o Microsoft API a ako sa dostať jeden.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Normálne licencie stojí 90 dolárov. Zakúpením tohto ten, ktorý majú všetky vBET vlastnosti.
    Branding je zadarmo a ďalšiu licenciu je príplatok 135 dolárov. Táto licencia umožňuje odstrániť úverové linky.
    Ak chcete mať Booth licencie, potom cena je súčtom týchto dvoch.

    Microsoft Preklad API je už podporovaný v vBET 4.x (bude čoskoro v vBET3.x), takže to máš prácu na forum tesne po inštalácii vBET4.x
    Microsoft Preklad API podporuje 35 jazykov práve teraz - Viac informácií nájdete na stránkach spoločnosti Microsoft.

  3. #3
    Nováčik
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3

    Default

    Všimol som si, že Microsoft Preklad bude platená služba aj na Thew API. Užívatelia sú povolené len určité množstvo preložených stránok zadarmo. Čo sa stane, keď sa dosiahne, že Max. Má VBet jednoducho zastaviť, alebo prekladať??

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Musíme skontrolovať v detailoch informácie o platené Microsoft Preklad API, keď to začne, limity a tak ďalej.

    V podstate - vBET požiadať externého rozhrania API pre preklad. Takže musíte byť k dispozícii preklady dostať z tohto API. Ak je rozhranie API vám žiadnu odpoveď, potom budete mať žiadny preklad - len prázdny text v týchto miestach. Takže áno, v podstate, keď vBET externého rozhrania API odmietne dať preklad vBET neposkytuje ho do fóra. Vezmite prosím na vedomie, že v tejto chvíli podporuje 3 vBET4.x preklad API:
    - Preklad Google API v1
    - Preklad Google API V2
    - Microsoft Preklad API

    Takže si môžete vybrať, ktorý z nich chcete používať. A môžete využiť platené jeden tiež - vBET konfigurácia umožňuje nastaviť požadované tlačidlo pre preklad Google API v2.


  5. #5
    Nováčik
    Dátum registrácie
    September 2011
    Príspevky
    2

    Default

    Opravte ma, ak sa mýlim, ale od Čo som čítal Google API v2 bude účtovať $ 20/1million prekladal znakov. Takže by to znamenalo, ak typické webové stránky sa 80chars/line, na 66 riadkov / stránok, bolo by to 5280 znakov. 1000000 / 5280 = 189pages preloženého textu za 20 dolárov. (~ 10cents/page) šokujúce, najmä ak máte stovky pavúkov prehľadávanie vašich stránok zadávanie prekladov.
    Naposledy upravil adwade; 24-09-11 v 05:30.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •