Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 5 , 5

Konu: Sadece belirsiz maliyet ve MS API hakkında

Junior Member

Default Sadece belirsiz maliyet ve MS API hakkında

Yani aslında ne kadar?

Ben 99 $ için markalı bakın
    Ben # 135 marka
    Ama yolu sepeti ikisini birlikte reklam çalışır.

Ücretsiz markalaşma için 200 $ üzerinde gerçekten. Ve ben de Microsoft API üzerinde daha fazla bilgi ve nasıl bir cevap almak istiyorum.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Normal lisans 90 $ maliyeti. TÜM BB özellikleri bu satın alma.
    Markalaşma Bedava ek lisans ve 135 $ ek maliyet. Bu lisans size kredi bağlantıyı kaldırmak için izin verir.
    Standında lisanslar sahip olmak istiyorsanız, o zaman maliyet, bu ikisinin toplamıdır.

Sadece vBET4.x kurduktan sonra forumda çalışma için Microsoft Çeviri API zaten 4.x (vBET3.x yakında olacak) BB desteklenir
    Microsoft Çeviri API şu anda 35 dilde destekler - daha fazla bilgi için lütfen Microsoft sayfalarına gidin.

Junior Member

Microsoft Çeviri Thew API da ücretli bir servis olduğunu fark ettim. Kullanıcılar, ücretsiz tercüme sayfaları sadece belirli bir miktar izin verilir. Bu max ulaştı ne olur. BB sadece tercüme durdurmak veya? Mu??

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Biz ödenen Microsoft Çeviri API, başlar, sınırlar ve böylece ilgili detaylı bilgilerini kontrol etmek zorunda.

Temelde - BB çeviri için harici API istiyoruz. Yani, bu API çeviri almak için mevcut olmalıdır. Bu tür yerlerde sadece boş bir metin - API hiçbir yanıt verecek, daha sonra herhangi bir çeviri olacaktır. Yani evet temelde harici API foruma vermeyecektir Çeviri BB vermeyi reddederse BB. Şu anda vBET4.x 3 çeviri API desteği olduğunu lütfen unutmayınız:
    - Google Çeviri API v1
    - Google Çeviri API v2
    - Microsoft Çeviri API

Yani size hangisini kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Ve ayrıca bir ödeme kullanabilirsiniz BB yapılandırma Google Çeviri API v2 için gerekli anahtarını ayarlamanıza izin verir.

Junior Member

Ben yanlış varsa beni düzeltin ama okudum Google API v2 $ tercüme 20/1million karakterler talep edecektir. Yani tipik bir web sayfasında 66 satır / sayfa, 80chars/line olsaydı anlamına gelir, 5280 karakterler olacak. 1,000,000 / 5280 = 189pages 20 $ için çevrilen metni (~ 10cents/page) çirkin, web sitenizin talep çeviriler sürünen yüzlerce örümcekler, özellikle.
    Last edited by adwade; 24-09-11 at 05:30.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •