Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 4 z 4

Závit: problém s navigačnej lišty, najvyššie umiestnenie a vBstyle

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    07. 2011
    Príspevky
    20

    Default problém s navigačnej lišty, najvyššie umiestnenie a vBstyle

    Nemôžem nahrať fotky môj problém, pretože imidž limity na serveri sú super malé. tak to stále nedarí.

    Ale keď vyberiem navigačnej lišty-TOP na mojom vBstyle, bar s užívateľským menom, nastavenia atď .. chýba. To sa nestane na predvolený štýl VB. Neviete, ako vypátrať, čo je problém, ale chcel som, aby tento nad navigačnej lišty, takže je lepšie vidieť.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Vyzerá to, že máte nejaký problém vo vašom štýle. Ak je predvolená hodnota je v poriadku, znamená to, že vBET je v poriadku.

    Upozorňujeme, že ak ste sa rozhodli, NAVBAR-TOP potom vBET pridáva vlajky pomocou plugin s názvom Pridanie vlajky a táto časť kódu:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Predpokladá sa, že obsah $ VBulletin-> templatecache ['navigačnej lišty'] začína "$ = Final_rendered ".

    Potrebujete viac pomoci tu?

  3. #3
    Nováčik
    Dátum registrácie
    07. 2011
    Príspevky
    20

    Default

    Pozriem sa, čo o tom hovorí vBstyles.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Žiadny problém - ak budete potrebovať ďalšiu pomoc stačí napísať

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •