Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 4 z 4

Závit: Ako integrovať mod s vBET

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default Ako integrovať mod s vBET

    Máte svoj vlastný mod (ste autorom), ktoré potrebuje integráciu s vBET?

    Možno, že vaša mod umožňuje písať správy a chcete, aby mohli byť v rôznych jazykoch ...

    Možno, že ste získali niektoré ďalšie údaje o AJAX a chceme, aby sa tiež preložil z preložených strán ...

    Možno, že niečo iné je treba pre mod spolupracovať s vBET ...

    Pomôžeme vám!

    Napíšte nám, daj nám odkaz na vaše mod a popísať a my vám tipy, ako ľahko sa to vBET kompatibilné.

    Chcete, aby vaše mod aj naďalej pracovať pre užívateľov bez vBET? Žiadny problém - Povieme vám ako na to. Pomôžeme vám sa rozhodli, ako má byť vykonané, a ako fungujú na vBET API, aby sa vaše mod ešte lepší!
    Naposledy upravil vBET; 20-11-09 v 11:41.

  2. #2
    Člen
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    77

    Default

    Je to rovnaké, alebo o rovnakú otázku, ako tu: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Pretože by som chcel vedieť, či by to bolo možné tento hack, ktoré budú podporované: Cyb - ChatBox

    To by bolo pekné, keby všetky správy, obsah bude preložené rovnako. Neviem, či je to možné, ale ja sa pýtam.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Žiadna To sú 2 rôzne otázky. Tu sme sa opýtať, kto chce, aby jeho (jeho - prostriedky ako autor) mod kompatibilné.



    Rozdiel je v tom, že ak autor mod požiadať o pomoc nás potom bude vykonané zmeny, a my mu všetky potrebné informácie. Týmto spôsobom jeho mod bude kompatibilný s vBET oveľa rýchlejšie. Aj preto, že možných licencií obmedzenia pre niektoré mods to môže byť jediný spôsob, ako integrácia - zo strany autorov.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Quote Pôvodne odoslal Cybershaolin View Post
    Je to rovnaké, alebo o rovnakú otázku, ako tu: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Pretože by som chcel vedieť, či by to bolo možné tento hack, ktoré budú podporované: Cyb - ChatBox

    To by bolo pekné, keby všetky správy, obsah bude preložené rovnako. Neviem, či je to možné, ale ja sa pýtam.
    Áno, videli sme to Budeme kontrolovať možnosťou integrácie s týmto mod.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •