PDA

Zobraziť plnú verziu: vBadvanced Dynamics integráciu



vBET
14-11-09, 15:05
Ak chcete integrovať vBET s VBA Dyna budete musieť nainštalovať len jeden ďalší a voľný plugin. Môžete si ho stiahnuť z prílohy v tomto príspevku. Inštalácia je veľmi jednoduchá - stačí nahrať súbory, inštalačný súbor s produktom a robiť malé zmeny konfigurácie v vBET - Všetky údaje sú súčasťou balenia.

Podporované od: vBET 3.2.0
Testované na: vBAdvanced Dynamics 1.2.0

Čo tento plugin vám:

Viacjazyčné podpory Spoločenstva - užívatelia budú môcť písať záznamy v rôznych jazykoch
Podporované automatické zasielanie správ na zisťovanie jazyka
Podporuje užívateľa predvoleného jazyka v Editore
Užívateľské mená nebudú preložené do

Prehliadanie kategórie
Člena skupiny
Dyna postbit
Zápis

vBET
21-11-09, 18:42
Nová verzia podporuje automatické zasielanie správ na zisťovanie jazyka.

Vyžaduje vBET 3.2.0 a vyšší

muratcan25
24-12-09, 15:58
Áno, myslím, že problém nebude načítať plug-iny

yahoooh
30-12-09, 22:51
Keď kliknem na uchytenie
Dá prázdna stránka

vBET
31-12-09, 16:58
Vďaka za poznámku - to musí byť vedľajším účinkom serveru pohybuje budem nahrať znova.

A teraz je k dispozícii:)

yahoooh
20-01-10, 01:43
mohli by ste plz overený, ak replys a nové položky budú mať rovnaké vlastnosti, ako je to, čo vidíme v vlákna fóra
Užívateľ si môže odpovedať s jeho materským jazykom a vbet bude preložený na iné závisí v ich jazykoch

vBET
21-01-10, 16:16
Áno - to bude:) To je voľný Pridať k vBET 3.x - nech to skúsi:)

tavenger5
03-03-10, 18:49
Z nejakého dôvodu iba na domovskú stránku môjho vbDynamics funguje. Príspevok stránkach s výsledkami v kategórii 404 a stránky už obsahujú zložku, dynamiku (nesleduje z domovskej stránky). Postupoval som podľa návodu. Je tu niečo, čo musím urobiť? Ja používam Spider Friendly URL možnosť. Do prepísať pravidlá v dynamike zložky, musí byť upravený?

vBET
03-03-10, 20:46
Z nejakého dôvodu iba na domovskú stránku môjho vbDynamics funguje. Príspevok stránkach s výsledkami v kategórii 404 a stránky už obsahujú zložku, dynamiku (nesleduje z domovskej stránky). Postupoval som podľa návodu. Je tu niečo, čo musím urobiť? Ja používam Spider Friendly URL možnosť. Do prepísať pravidlá v dynamike zložky, musí byť upravený?

Môžete mi prosím PM mi forum adresu. Chcem zistiť, ktorá verzia je používate a aký druh prekladu odkazov.

tavenger5
03-03-10, 22:08
PM'ed si **********..

vBET
22-06-10, 23:01
Bol aktualizovaný balík. Verzia nemení, pretože len 3 ďalšie súbory pre vlajky, kde pridané ktorý môže byť tiež z posledného vBET správa - tu pridaná pohodlie pre užívateľa.
Ak ste aktualizovali na vBET 3.3.4 vaše príznaky môžu prestať pracovať na VBA Dynamics - práve urobil prvý krok integrácie znovu (upload obrázkov) a bude riešiť:)

yahoooh
13-11-10, 08:11
Existuje update verzie 2.0.x VBA poslednú verziu phpBB a 4.0.x
Ako viete, na starej verzii phpBB nebude fungovať s novým

môžete aktualizovať a môžem poskytnúť Dyna otestovať iba
vďaka

vBET
14-11-10, 06:10
V tejto chvíli nemáme podporu VBA pre vB4.0
Podporujeme ho vB3.8, pretože jeden z našich užívateľov nám prístup na fórum s VBA (ktorý je platený mod, ako si spomínam). Nemáme povolenie na VBA 2.0.x

Aj v budúcnosti popíšte problematiku vB4.0 v oddieloch pre vBET4.x:)

anand
31-01-12, 05:47
Opäť máme problém s najnovšou verziou & súbor nie je k dispozícii na serveri

http://www.architectpavilion.com/vbet_missing_images.jpg

http://www.architectpavilion.com/vbet_file_error.jpg

VB - aktuálna verzia: 4.1.0
dynamika - aktuálna verzia: 2.1.3 RC1
vbenterprisetranslator-aktuálna verzia: 4.4.6


vďaka
Anand

r.dziadusz
01-02-12, 11:27
Dobrý deň,
V našom fóre otvoriť nové vlákno. Tiež pravdepodobne budeme musieť upraviť plugin preto, že:

V tejto chvíli nemáme podporu VBA pre vB4.0

Prosím otvoriť nové vlákno

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1