PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Zobrazujú sa chybové hlásenie Každý pohybujúce vlákna



basketmen
08-09-10, 11:34
Ja si to chybové hlásenie Každý pohybujúce vlákna


Fatal error: Call to undefined function vbet_vbseo_filter_replace_text () in / home / username / public_html / vBSEO / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 47


stále používate predvolený jazyk, sú vlákna sa sťahoval, ale vyzerá, nie je presmerovanie URL rewrited znovu po úspešnom presune niť, ešte s domain.com / showthread.php? t = 123456 a zobrazí chybové hlásenie, pozrite sa na screenshot






http://i291.photobucket.com/albums/ll284/basketmen/3.jpg

vBET
08-09-10, 22:51
Vyzerá to ako nejaký problém s htaccess -. Robil som špeciálne integračné tam (PM), takže vaše pravidlá nie sú štandardné, a to je problém (požiadavka, ktorý príde bez toho, aby sa súbor SEO, tak naše ďalšie funkcie, ktoré nie sú súčasťou integrovaného vBSEO a kód nefunguje ). Dohodli sme sa, PM, že budem stále pracovať na týchto pravidiel (pre špeciálne člen strany), takže som ešte prístupové údaje - budem opraviť na mieste:)

basketmen
08-09-10, 23:16
Vyzerá to ako nejaký problém s htaccess -. Robil som špeciálne integračné tam (PM), takže vaše pravidlá nie sú štandardné, a to je problém (požiadavka, ktorý príde bez toho, aby sa súbor SEO, tak naše ďalšie funkcie, ktoré nie sú súčasťou integrovaného vBSEO a kód nefunguje ). Dohodli sme sa, PM, že budem stále pracovať na týchto pravidiel (pre špeciálne člen strany), takže som ešte prístupové údaje - budem opraviť na mieste:)
Aha, takže kvôli tomu, že je OK a potom nie je príliš dôležité, / nie je naliehavé teraz, pretože vlákna sú presunuté, len sa to chybové hlásenie, že je dôležitejšie členských stránky


toto vlákno vyriešený

vBET
09-09-10, 07:34
Vďaka za spätnú väzbu. Už som zistil, že riešenie, tak riešenie od členského stránkach som sa riešiť aj tento problém.

vBET
10-09-10, 07:36
Táto otázka sa zdá byť jednoduchšie riešenie Thant svoje memberpages osobitný prípad. Tak to je riešené dnes (budem pracovať na Stil členských strán).

Upozorňujeme, že kvôli svojej vlastnej. Pravidlá htaccess, budete musieť z 1 ďalší integračný krok s vBSEO zakaždým, keď sa aktualizácie vBSEO. Tento krok je ešte jedna zmena v súbore FORUM_ROOT / vBSEO / includes / functions_vbseo_createurl.php. Takže, keď sa bude meniť tento súbor, v závislosti na normálne integrácie návod, prosím, tiež:
1. Hľadať:

<?php
2. Pridať po:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

To rieši problém so sťahovaním Témy:)

basketmen
10-09-10, 07:55
Táto otázka sa zdá byť jednoduchšie riešenie Thant svoje memberpages osobitný prípad. Tak to je riešené dnes (budem pracovať na Stil členských strán).

Upozorňujeme, že kvôli svojej vlastnej. Pravidlá htaccess, budete musieť z 1 ďalší integračný krok s vBSEO zakaždým, keď sa aktualizácie vBSEO. Tento krok je ešte jedna zmena v súbore FORUM_ROOT / vBSEO / includes / functions_vbseo_createurl.php. Takže, keď sa bude meniť tento súbor, v závislosti na normálne integrácie návod, prosím, tiež:
1. Hľadať:

<?php
2. Pridať po:

require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

To rieši problém so sťahovaním Témy:)
Áno, jeho pracovné, moc ďakujem:)

takže dont potreba zmeniť na tučné


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

na naše vlastnou cestou, ako

require_once(dirname(__FILE__). '/home/username/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

vBET
10-09-10, 11:53
Nemeňte ho - to je už funkčné riešenie. Ak chcete zmeniť na konkrétny cestu do serveru potom stačí nastaviť tam plný pevne cestu, ale ani to nie je nutné.

basketmen
23-09-10, 13:07
Michał Je mi ľúto, práve našli


When i go to admincp --> potom ísť až stredne Hľadám, alebo Prichádzajúce Hľadám, alebo odchádzajúce Hľadám stránky, ale aj len sa táto chybové hlásenie:


Warning: require_once (/ home / username / public_html / modcp / includes / functions.php) [function.require]: failed to open stream: Žiadny takýto súbor alebo adresár v / home / username / public_html / includes / init.php on line 155

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening vyžaduje '/ home / username / public_html / modcp / includes / functions.php' (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / username / public_html / includes / init.php on line 155


Ak sa aj ty, odstráňte tento riadok Príspevok stránka sa otvorí opäť normálne, tak jeho vzhľad vykonať niektoré funkcie vBSEO zlú cestu


require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');


môžete tento riadok dokonalejší znova? Ak nie je možná budem používať, ak nie podmienkou pre tých Hľadám stránky, ako je


if (THIS_SCRIPT != 'scriptname') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}

vBET
23-09-10, 13:30
Toto riešenie však nebola ochotná pracovať v admincp práve na fóre stránok. Musíte pridať stavu, ktorý sa bude meniť cestu v prípade admincp, alebo sa proste nepridá tento súbor potom vBET.

basketmen
23-09-10, 17:09
Mám to tak je, čo mám robiť


-? Vbseo_moderate.php v súbore po <php som Pridať

define('THIS_SCRIPT', 'vbseo_moderate');

- Potom v functions_vbseo_createurl.php aj zabaliť kód, pokiaľ nie je podmienený


if (THIS_SCRIPT != 'vbseo_moderate') {
require_once(dirname(__FILE__). '/../../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
}



jeho pracovný Teraz, keď niekto treba taky

vBET
24-09-10, 15:33
Vy ste mali tento problém, pretože ak si dobre spomínam váš server používa vlastný. Htaccess pravidlá. Takže tento problém nie je príliš časté. Každopádne - vďaka za zdieľanie:) To môže byť užitočné pre tých, kto však bude vyžadovať aj vlastné htaccess pravidlami, pretože niektoré iné mody integrácie ..

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1