PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené VBET prestal pracovať po 3.8.6 PL1



hmspain
19-08-10, 18:50
Prajem si, aby som mal viac diagnostické informácie poskytnúť. VBET jednoducho prestal fungovať :-).

Ak kliknete na jednu z vlajok, nič sa nedeje. Ak kliknete na vlajku znova, získate:

Not Found

Požadovaná adresa URL / Erotika / vbet_flag-/ Erotika / showthread.php nebola nájdená na tomto serveri.

---

Sme upgrade na najnovšiu VBET 3.3.6, ale rovnaké správanie.

Nejaké nápady?

kamilkurczak
20-08-10, 08:00
Vďaka za túto poznámku. Teraz sa musíme aktualizovať naše VB, vyskúšať a opraviť.

hmspain
20-08-10, 16:05
Vďaka za túto poznámku. Teraz sa musíme aktualizovať naše VB, vyskúšať a opraviť.

By prístup do svojho systému pomôcť?

kamilkurczak
20-08-10, 17:01
Naším hlavným fórom pracuje na tomto vB PL1. Dokážete ju zopakovať tento problém tu?
pred aktualizáciou na verziu PL1 vBET pracoval normálne?

hmspain
20-08-10, 19:23
Mám podozrenie, že bolo niečo, čo sme urobili, VBET bolo v pohode, kým môj šéf sa rozhodol to skúsiť ;-).

My prijatie zo strany užívateľov je veľmi nízka (bohužiaľ), takže nemám dobrý korálku na chvíľu, kedy sa prestalo pracovať, je mi ľúto.

Posledná dôležitá zmena v systéme bola 3.8.6 PL1, takže som si myslel, že môže spôsobiť problém.

Fórum funguje perfektne, ako sa očakávalo. Pochybujem, že nájdete problém, bez prihlásenia do svojho systému.

kamilkurczak
23-08-10, 13:39
vBET stále nefunguje?
Tu môžete vložiť svoj. Htaccess?

hmspain
23-08-10, 15:52
Nemáme htaccess súborov,. Všetko je prístup cez miestnu navrhnuté užívateľské meno / heslo overenie systému.

vBET
23-08-10, 17:30
Dobrý deň. Pamätám si vás už tento problém raz (to opísal e-mailom). Je to preto, global_complete sa nevykoná v vBET.

Máte nejaký zvláštny - vlastnú inštaláciu mod, ktorý využíva global_complete a zastaví ďalšie vykonávanie. Tak to prestane vBET a neumožňujú prekladať. Riešením je nájsť tento mod a vaše plugin pre global_complete háčik a vykonanie zmien, aby sa väčšia, že 1000 (vBET používa 1000) - tak yous mod spustí posledný, a potom to môže zastaviť popravu. Rob to len pre vlastné plugin - nie pre ostatné. Majte na pamäti, o tom, že v budúcnosti:)

Prosím, povedzte to pomôže.

hmspain
23-08-10, 17:48
Argh, máte úplnú pravdu! Zmenil som exekučného príkazu nášho add-in do 1001 a VBET teraz pracuje perfektne.

Je nám ľúto, že zbytočne čas! Som robil rozsiahle poznámky v oblasti admin vBulletin (príjemné miesto k dokumentu tieto veci).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations