PDA

Zobraziť plnú verziu: Ako pracovať vbet v litespeed?



symbianist
14-07-10, 13:22
Ako pracovať vbet v litespeed? Všimol som si, vbet nefunguje na litespeed. To ukazuje
Bol zadaný neplatný Forum. Ak ste postupovali platný odkaz, oznámte to prosím správcu
Prosím o pomoc.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Neviem, ako sa vo svojej práci na litespeed.

Môžeš mi povedať - Erotika pracuje na tomto serveri?

Teraz, Michal je na dovolenke. Nemôžem skontrolovať (nemám prístup k tomu, že), prosíme o trpezlivosť.

symbianist
15-07-10, 07:34
VBulletin pracuje na litespeed veľmi dobré, len vbet nefunguje.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
OK, pokúsim sa kontaktovať s Michalom. Prosím, buďte trpezliví:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Len som aktualizovať moje rady, LiteSpeed aj dnes, a môžem potvrdiť, že VBET nefunguje to. Takže dúfam, že vás môže prísť s riešením. Musel som sa vrátiť do Apache teraz.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Vďaka Taurus. Poviem Michał o tom.

Taurus
17-07-10, 07:03
Keď sa Michal sa vráti? Jediný dôvod, prečo som sa nemožno použiť LiteSpeed (ktorý som zaplatil) je z dôvodu vBET. Naozaj to musí byť vyriešené. Vďaka!

symbianist
17-07-10, 07:47
Naozaj potrebujem do práce too.please on-line br. Vďaka,

symbianist
17-07-10, 08:12
Vezmite na vedomie, že som už nainštalovaný iconv a krútiť, ale stále nefunguje.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Michal sa na fóre v mondeo .. Prosím, buďte trpezliví,
Ospravedlňujeme sa za to

symbianist
18-07-10, 05:17
Snažil som sa tiež googletest a mám nejaké chyby. Môj hostiteľ mi povedal, že spojenie s Google je v poriadku. Vlastne som si Google Sitemap, ktorý je v poriadku.
Ako som spustiť googletest, niekedy mám sieti chybové obrazovka a niekedy to:

Spustenie prekladateľské skúšky
Výsledok testu:
Skúšobná Chyba: Nedá sa pripojiť k hostiteľovi
Pripojenie čas (ms): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Snažil som sa tiež googletest a mám nejaké chyby. Môj hostiteľ mi povedal, že spojenie s Google je v poriadku. Vlastne som si Google Sitemap, ktorý je v poriadku.
Ako som spustiť googletest, niekedy mám sieti chybové obrazovka a niekedy to:

Mal som rovnaký problém pred pár dňami. Odporúčam kontaktovať svojho hostingu a požiadať ich, aby kontrolu oprávnenia a nastavenia firewallu. Dajte im odkaz na Vaše googletest.

symbianist
20-07-10, 08:30
Prosím, pomôžte admin o tomto probléme.

vBET
20-07-10, 21:25
Ahoj:) Ospravedlňujeme sa za meškanie - len sa vrátil z dovolenky a ja som tu na serv Vám našu podporu:)

Nájdete tu litespeed diskusiu s odpoveďou, ako ju používať: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - netestované zatiaľ len na základe užívateľských odpoveď, ale pokojne to vyskúšať s Bezplatná verzia. V prípade problémov - prosím, napíšte ich presný popis problému a budeme pracovať na tomto:)

vBET
20-07-10, 21:26
Ako pracovať vbet v litespeed? Všimol som si, vbet nefunguje na litespeed. To ukazuje
Bol zadaný neplatný Forum. Ak ste postupovali platný odkaz, oznámte to prosím správcu
Prosím o pomoc.

Stačí použiť požadované htaccess pravidlá:).

vBET
20-07-10, 21:29
Snažil som sa tiež googletest a mám nejaké chyby. Môj hostiteľ mi povedal, že spojenie s Google je v poriadku. Vlastne som si Google Sitemap, ktorý je v poriadku.
Ako som spustiť googletest, niekedy mám sieti chybové obrazovka a niekedy to:

To je problém medzi serverom a Google. Napísali sme Google testu presne určiť takéto situácie. Nemá to nič spoločné s vBET - server stačí mať problémy s pripojením Google - Mali by ste vedieť, že sa svojho poskytovateľa hostingu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1