PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Problém integrácie reviewpost / PhotoPost



pepito69
04-07-10, 13:08
Dobrý deň,
Kúpil som si svoj mod a funguje to dobre na fórach, ale aj riadiť vaše pokyny k tomu, aby preklady v iných módoch, ale musím robiť someting zle.
Fórum zložky:
: / / Moje doména / fórum

Mod zložiek (tu je problém):
: / / Moje doména / opiniones
Je to ako PhotoPost, sa nazýva reviewpost.

Urobil som to:
# V balení vBET / do-not-upload/tools/vbenterprisetranslator_front_controller.php zmeny "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" k vašej ceste forum Directory.
Nepoužívajte '/' na konci. Ak nechcete vedieť, čo je vaša cesta, prosím, prečítajte pokyny.
# Skopírujte súbor do adresára vbenterprisetranslator_front_controller.php používaný mod v URL

Potom som sa stratil. To je môj htaccess v / opiniones:
RewriteCond% {QUERY_STRING}! Presmerovanie =
RewriteCond% {QUERY_STRING} language =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php? Presmerovanie = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Vbet_outside = true
RewriteRule ^(.*)$ $ 1? Vbet_outside = true [L, QSA]

Čo robím zle?
Vďaka
Aha, mám tiež definované v admincp zložky / opiniones / a / fotky /, aby v adresároch a sledovanie URL a URL sledovanie mimo forum Directory

kamilkurczak
05-07-10, 12:15
Tu máte riešenie.


Prosím, nájdite túto časť tohto príspevku:

How to integrate vBET exactly with this mod:

* PhotoPost - see instructions for case 4 and 5

vBET
06-07-10, 00:03
Presne tak - phopopost nepodporuje global_complete háčik:) prosím nápovedu ladom Kamil - nájdete tu všetky potrebné kroky, ako integrovať. Testované a funguje:)

pepito69
06-07-10, 00:56
Pokúsim sa to zajtra, a bude vám, a vďaka.

tsak76
06-07-10, 22:26
Presne tak - phopopost nepodporuje global_complete háčik:) prosím nápovedu ladom Kamil - nájdete tu všetky potrebné kroky, ako integrovať. Testované a funguje:)

môže u povedz mi presne, čo robiť, aby integrujú s PhotoPost pre jeho v adresári / fotografie /, čo do htaccess v / fotky? Mimochodom aj použitie pre PhotoPost

vBET
07-07-10, 13:19
Inštrukcie sú ppropriate pre PhotoPost verzii Pro.

O presný obsah - všetko je popísané v daných inštrukcií. Prosím, povedzte presne, ktorý krok interation nechcete pochopiť a popíšeme lepšie pre vás.

Ďalej upozorňujeme, že ak chcete, aby sme to pre vás na serveri, potom môžete využiť služby intgration za $ 30 (). Stále Odporúčame vám, aby ste ladom pokyny a uložiť svoje peniaze - my Vám našu bezplatnú online podporu, popisujúce každý krok, ktorý si nerozumie. V takom prípade jednoducho povedzte, ktorý krok si vyžaduje lepšiu popis? Ak ste už urobil, a to nebude fungovať - Prosím, dajte nám youe htaccess obsah po integrácii a overíme, že to je OK ..

tsak76
07-07-10, 14:20
Povedzte mi, čo musím dať do zložky PhotoPost htaccess

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations