PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Choď na nové miesto a Označiť témy ako prečítané



Snake
26-06-10, 00:17
S vbet aktivuje, ak vidím vlákno a potom dostane nové miesto a potom som príkaz Choď na prvý neprečítaný príspevok v prehliadači vždy ide na prvé miesto, skôr ako nové funkcie.

Aj keď klepnem Označiť témy ako prečítané dostanem chybu 404.

Obe funkcie pracujú s vbet zakázané.

Snake
26-06-10, 00:20
Je to aj tu, všetky goto prvý novej pošte odkaz na hlavnú forum Choď na prvé miesto a nikdy update ukázať ste navštívili miesto, aby vždy zostali tučne.

Označiť témy ako prečítané na domovskej stránke presmerovanie na Domov a značky nič!

Ramses
26-06-10, 02:04
Sledoval som túto tému tu na vbet aj na moje forum nie je tento problém.

Snake
27-06-10, 19:28
To je docela závažná chyba, to sa zlomí mnoho funkcií moji užívatelia potrebujú. Je to vyzeralo, že v? Vďaka.

kamilkurczak
28-06-10, 08:47
OK had, sa pokúsim reprodukovať chybu

kamilkurczak
28-06-10, 09:38
Nemôžem reprodukovať problém, možno som staršiu verziu fóra. Prosím, napíšte mi, čo máte presne verziu vBulletin, a pokúsim sa reprodukovať na verziu BB ako fórum.

Prosím, pokúste sa nájsť rozpore s inými módmi. K tomu, zakážte iné módy a nechať len vBET. Ak k chybe nedôjde, prepnite zase ďalšie mody vidieť, kde je konflikt.

steve
28-06-10, 10:39
Nemôžem reprodukovať problém

Ja tiež nemôžu reprodukovať kvíz problém, som testovaný len na dvoch fórach (samostatné servery). Fórum beží vb 3.8.x posledný vbet a vBSEO.

Však bude posledný neprečítaný príspevok je problém na oboch, som dostal desiatky sťažností. Je to tiež nefunguje pre mňa tu. Keď som zakázať vbet na svojom fóre, problém zmizne.

kamilkurczak
28-06-10, 11:03
ok Teraz je k dispozícii na našom fóre. Choď na nový príspevok možnosti.

Pokúsim sa nájsť riešenie.

steve
29-06-10, 23:00
ok Teraz je k dispozícii na našom fóre. Choď na nový príspevok možnosti.

Pokúsim sa nájsť riešenie.

Hows to deje? Nový príspevok link nefunguje a máme veľa nahnevaný členov: (

Snake
29-06-10, 23:07
Musím súhlasiť, žiadna podpora, žiadna oprava, zásadná chyba, to vyriešiť!

Snake
30-06-10, 08:01
Ak sa podpora, opravu FFS DAM MOD!

kamilkurczak
30-06-10, 15:34
Dobrý deň,

Môžeme reprodukovať túto chybu na našom fóre a bude riešená v ďalšom UVOĽŇOVANIE ..
Ak to bude jednoduché, dáme vám rýchle-fix

Snake
30-06-10, 16:30
Úprimne povedané to nie je dosť dobré, jeho hlavnú funkciu, a to je príčinou mojej členovia naozaj sťažovať, tak som sa len na vás sťažovať.

Mali by ste mať pevnú týchto dňoch, ešte pred niekoľkými týždňami, musíte sa vydať chybu patch. Čoskoro. To je to, čo žiadne platené mod urobí.

: Mad:

kamilkurczak
30-06-10, 16:40
Budeme sa snažiť chybu opraviť čo najskôr.

steve
30-06-10, 22:26
Úprimne povedané to nie je dosť dobré, jeho hlavnú funkciu, a to je príčinou mojej členovia naozaj sťažovať, tak som sa len na vás sťažovať.


Ja som sa dostať asi 50-60 e-mailov denne o tomto probléme, oprava bude dobrý. To dobre fungovalo pred týmto vydaním.

steve
01-07-10, 10:41
Ja som sa dostať asi 50-60 e-mailov denne o tomto probléme, oprava bude dobrý. To dobre fungovalo pred týmto vydaním.

Je to práve pracuje? Môžem sa prosím ETA?

kamilkurczak
01-07-10, 11:43
Našiel som dôvod pre tento problém. Príčinou je plugin do global_start.
Ak by som vypnúť tento plugin, táto voľba funguje dobre.

Možno, že poradie pluginov?

Pracujem na tom. Prosím, buďte trpezliví

steve
01-07-10, 22:24
Našiel som dôvod pre tento problém. Príčinou je plugin do global_start.
Ak by som vypnúť tento plugin, táto voľba funguje dobre.


Nemám tušenie, čo to znamená.

kamilkurczak
01-07-10, 22:43
Som napísal, že sme našli plugin, ktorý je problém. Pracujeme na.

steve
04-07-10, 07:59
Ako je oprava tohto problému postupovať?

kamilkurczak
04-07-10, 13:36
Vieme, kde je chyba exacly. Našli sme ju v vbet_global_start funkcii vBET súboru php.

Pravdepodobne, míňame zlé url funkciu vBulletin (exec_header_redirect).

Michal je na tom pracuje.

steve
05-07-10, 06:53
Žiadny problém, my naozaj potrebujeme vyriešiť tento problém čo najskôr

vBET
05-07-10, 07:33
Hotovo:) Ospravedlňujeme sa, že museli čakať. Riešenie bude súčasťou ďalšej verzie. Sme už používate na našom fóre, takže nové miesto presmerovania je v poriadku tu.

Pre rýchlu opravu, prosím:
1. Upraviť includes / vbenterprisetranlator_functions_hooks.php
2. Hľadať:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t']) {
3. Nahradiť:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t'] && $_REQUEST['goto'] != 'newpost') {

vBET
05-07-10, 07:38
Vidím v hlave, že ste opísal dva problémy v jednom závitu. Ale Kamil potvrdili iba jeden z nich. Prosím, povedzte, ako presne označiť sekcii ako prečítanú. Ja jednoducho nemôžem nájsť takú variantu - pravdepodobne hľadať v nesprávnom mieste;)

Snake
05-07-10, 18:10
Vidím v hlave, že ste opísal dva problémy v jednom závitu. Ale Kamil potvrdili iba jeden z nich. Prosím, povedzte, ako presne označiť sekcii ako prečítanú. Ja jednoducho nemôžem nájsť takú variantu - pravdepodobne hľadať v nesprávnom mieste;)

Jeho na domovskej stránke, pod fóra, a ak ste dvakrát kliknite na ikonu v ľavej časti každého fóra popisu.

kamilkurczak
05-07-10, 19:35
Overil som si, že na našej testovacej fórum a nemám tento problém
404 error. Všetko je správne.

Takže, prosím, pošlite na Michal (vbet) plný prístup k FTP admincp a PM. Bude sa snažiť nájsť riešenie a opraviť!

Vďaka:)

kamilkurczak
09-08-10, 11:37
Stále čaká na odpoveď. Žiadna odpoveď - predpokladám, že je v poriadku.
Ak tomu tak nie je v poriadku, prosím, napíšte sem a ja sa otvorí toto vlákno znovu

Snake
11-08-10, 23:36
Tento problém stále existuje, v forumdisplay (http://www.computer-juice.com/forums/f10/), keď som kliknite na šípku goto zakladať nové pre vlákno, vždy sa mi na prvé miesto, nie prvý neprečítaný príspevok.

Registrácia na moje forum a uvidíte to.

Ak sa aj vypnúť vbet, problém zmizne.

http://www.computer-juice.com/error.gif

Snake
12-08-10, 00:04
Upgrade na 3.3.5 a všetky problémy sa zdajú URL pevné, takže žiadny problém, vďaka.

kamilkurczak
12-08-10, 12:22
OK:)
Vďaka za potvrdenie

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations