PDA

Zobraziť plnú verziu: Už sa stalo Ako preskočiť <code> </ code>?



Morgan
17-06-10, 16:19
Dobrý deň, som nový s VBET, a mám programovanie forum .. a všetky témy sú <code> </ code> na to a chcem preskočiť na preklady, ktoré ..

Nejaké nápady?

My forum: www bodka programmershere dot com

kamilkurczak
18-06-10, 08:40
Nemôžem reprodukovať problém, možno som staršiu verziu fóra. Prosím, napíšte mi, čo máte presne verziu vBulletin, a pokúsim sa reprodukovať na verziu BB ako fórum.


Tento problém je pravdepodobne spôsobený odstránením pripomienky plugin (vBET používa komentáre NTA - nie je tranlated oblasť - k popisu poľa bez prekladu).

Skúste vypnúť tento plugin (odstránenie komentára).
Prosím, pokúste sa nájsť rozpore s inými módmi. K tomu, zakážte iné módy a nechať len vBET. Ak k chybe nedôjde, prepnite zase ďalšie mody vidieť, kde je konflikt.

Pridané:
Vezmite prosím na vedomie, že vBET podporuje skákanie CODE, PHP a HTML BBCode prekladu. Ak nie je práca na forum, potom s najväčšou pravdepodobnosťou ste sa obrátil na ceaning HTML komentáre (ako bolo popísané predtým), čo je zakázané, pretože v html komentármi vBET značky časti výstupu, ktorá č Predpokladám k prekladu (hovoríme, že nie je Preložené oblasť - NTA).

Morgan
18-06-10, 15:33
Vďaka kamilkurczac, ale nie je problém ..

Chcem SKIP preklade HTML obsah vnútri <code> tagy

Príklad:


Teraz: <? Php echo $ {upravovať upravovať;}> <code> </ code>
Teraz: VBET preložiť, že do všetkých jazykov .. chcem, aby to anglicky, bez prekladu

Rozumieš?

Chcem, aby VBET SKIP všetok text, ktorý je vo vnútri <code> </ code> tagy!

vBET
18-06-10, 19:44
Dobrý deň. Ospravedlňujem sa za zmätok. vBulletin podporuje kód BBCode a píšete o kóde HTML tag - to je zdrojom nedorozumení.

Ak používate kód HTML tag v šablónach, potom prosím upraviť tieto šablóny a dať celý kód obsahom vo vnútri nie sú preložené oblasti - Tak si to medzi and

Ak používate kód HTML tag v príspevkoch, potom prosím upravte týchto biotopov a zmeny kódu HTML tag do kódu BBCode.

Prosím, povedz, že to vyrieši váš problém.

Morgan
19-06-10, 15:07
Môžete sa pozrieť na môj blog

Programátori tu (http://www.programmershere.com)

má 220.000 príspevkov s <code>, ako by som ich upravovať všetky? : D

tam je nejaké iné riešenie?

pozri napríklad tu

programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

vBET
20-06-10, 02:09
V tejto chvíli vBET nepodporujú, ale my môžeme. Stěhuju svoj príspevok na požiadavky na nové funkcie.

Takže teraz vBET nebude prekladať ourputs PHP, HTML kód a BBCode. My sme nemali žiadne žiadosti za to, že preklad kódu HTML tag skôr. Vzhľadom k výkonu, budeme sa ho nakonfigurovať. Budete mať možnosť zapnúť voľbu, ktorá bude chrániť obsah kódu HTML tagu proti prekladu. To bude súčasťou budúcej verzia:) Vzhľadom na zložitosť (robíme len samé HTML tagy skriptov a štýlov), budeme sa môcť dať rýchlu opravu skôr, - Ospravedlňujeme sa budete musieť počkať na to. Ale plánujeme novú verziu 3.x vBET tento / budúci týždeň a budúci vBET 4.x vydanie v prvom týždni nasledujúceho mesiaca, takže dúfam, že je možné počkať, tento krátky čas:)

vBET
20-06-10, 15:58
Hotovo - bude zahrnutý do ďalšej verzie:)

Morgan
22-06-10, 03:57
Díky moc!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1