PDA

Zobraziť plnú verziu: Prosím, pomôžte mi



haiduongbk
27-05-10, 02:50
My forum úspešne nainštalovať a uviesť do dobré používať po dobu 1-2 mesiacov. Tuy nhiên nefunguje dnes. Nepodarilo sa preložiť text nezobrazí, ako je táto chyba:

Preklad textu zmiznú všetky - v čom je chyba?
Dve možnosti:
- Vy ste to ladom návod na inštaláciu. Tie musia byť aspoň Forum nastaviť voľbu jazyka. Stačí nastaviť mod
- Nastavíte zle Google API kľúč - stačí nastaviť príslušnú hodnotu tam.
[Lang = vi] Overil som si, že je normálne voľby.
Možnosť jazyk: vietnamčina
API kľúč pre windowsz.net: ABQIAAAAs2IPs1XLHdPymfri5WkD_xTf8GI3vNs3mVb8WN39cuNcTc-qzhRwT5Df7M1wFJSUzwlCiKHBDolgnw
Ja som preinštalovať, ale to stále nefunguje. Prosím, pomôžte me.thank moc.
My fórum je windowsz.net

kamilkurczak
27-05-10, 10:40
propably zákaz od Google, skúste toto riešenie

1. aby googletest.php súbor s týmto kódom:


<?php
echo "Starting translation test<br/>\n";
$connection = curl_init();
curl_setopt($connection, CURLOPT_URL, 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair=en|pl&q=welcome');
curl_setopt($connection, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.4) Gecko/20030624 Netscape/7.1 (ax)');
curl_setopt($connection, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
$time = microtime(true) * 1000;
$result = curl_exec($connection);
$time = microtime(true) * 1000 - $time;
echo 'Test result: '.$result."<br/>\n";
echo 'Test error: '.curl_error($connection)."<br/>\n";
curl_close($connection);
echo 'Connection time (ms): '.$time;
?>

2. Odoslanie tohoto googletest.php súbor na serveri do priečinka fórum root
3. run windowsz.net / root_folder / googletest.php

Tu máte kompletné riešenie:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729 \\

haiduongbk
27-05-10, 11:20
Ďakujem vám za pomoc. Vytvoril som súbor: googletest.php a spustite adries: windowsz.net / googletest.php. A ja sa správa:

Spustenie prekladateľské skúšky
Výsledok testu:
Skúšobná Chyba: Nepodarilo sa pripojiť k 74.125.95.95: sieť je nedostupná
Pripojenie čas (ms): 26,974853515625
To nie je hlásená ako v

vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
- Čo to znamená?

kamilkurczak
27-05-10, 15:56
OK, nie je zákaz od spoločnosti Google. Máte problém so sieťou. sieť je nedostupná. Je to problém medzi serverom a Google.

Po prvé: Skontrolujte, či brána firewall neblokuje prístup na Google.

Po druhé: Mali by ste kontaktovať so svojimi hostiteľmi a požiadajte ho o probléme s pripojením.

PS Ak váš fórum hostí hostgator alebo theplanet, dostanete toto správanie, pretože staurday

haiduongbk
27-05-10, 18:15
Ďakujem. Použil som JustHost. Ako ste povedal. Problémom sa stalo s mojím serverom. Kontaktoval som svojho hostiteľa a problém bol vyriešený. Dnes som doma, prečítajte si užitočnosť a krásu obchod a používanie ich fóra motor demo som si užil. Chcem si kúpiť to, nemáte žiadny kupón? Hi

kamilkurczak
28-05-10, 07:36
Žiadny problém,

Môžete si kúpiť licenciu .. na ľavej strane je logo "Kúp teraz!" tlačidlo.

haiduongbk
28-05-10, 16:25
Dnes som ho kúpil potom. Použitie je veľmi dobrá, rýchla a ľahší. Ale zistil som, mojej databázy neustále rastie Cache tabuľka. Je to vplyv na výkon mojich webových stránok? Bezplatná verzia nemá veľa tabuliek, ako vyrovnávacia

vBET
30-06-10, 10:06
Free verzia má tiež Cache tabuľka a cache zvyšuje výkon. Môžete zakázať, ak chcete, ale je to veľmi neuvážený. Ak zakážete, že všetky preklady sa ísť od Google zakaždým, keď - je to veľmi časovo náročné. Cache umožňuje získať preklady forme miestnych zdrojov - oveľa, oveľa rýchlejšie:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations