PDA

Zobraziť plnú verziu: vBET konflikty s vBOptimise Pro 2.0.1



StarBuG
23-04-10, 14:47
Ahoj

Mám vBOptimise Pre 2.0.1 (http://www.dragonbyte-tech.com/vbecommerce.php?do=purchase&act=product&id=1) nainštalovaný

To je základný produkt pre môj blog.
Je to dokonalé, ale workes si stránky nedostávajú zobrazené úplne alebo vyvolať chyby, alebo sa správať čudne.

Konflikt je v plnej cache pre hostí z vBOptimise.
Avšak toto je jedna z veľkých výhod predstavený v novej verzii urýchlenie pageLoad pre hostí až do 500%.

Môžete mi prosím vyriešiť riešenie Decepter (programátor) (http://www.dragonbyte-tech.com/members/7-Deceptor), čo najskôr.

V súčasnej dobe vBET nie je použiteľná s cache aktívny!

Kosmik

PS: budú zverejnené v ich forum taky

vBET
23-04-10, 18:38
Decepter už sa od nás všetky informácie, ktoré sa už opýtať. Budeme s ním bude spolupracovať na odstránenie tohto konfliktu:) Ja ju presunúť do sekcie integráciu, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou to bude vyžadovať opravy na svojej strane produktu.

Ak sa ešte dostaneme rady od Decepter o možných zmenách na našej strane, tie budú realizované s cieľom zabezpečiť stánku produktu spolupracuje poriadku:)

tavenger5
24-04-10, 05:20
To by bolo úžasné, ak oba tieto módy spolupracovali - potom, čo si stránky do cache, že by náklad dokonca rýchlejší ako predtým!

StarBuG
24-04-10, 11:38
Vďaka muž.

Vedel som, že som sa mohol spoľahnúť na vás:)

Smiggy
24-04-10, 21:30
Michal, dúfam, že môže ponúknuť riešenie, radšej skôr ako neskôr.

Ako skoro Myslíte si, že to bude trvať?

vBET
25-04-10, 00:10
Nepýtajte sa ma - je problém na strane vBOptimise. Dávame odpovede na všetky otázky Decepter tak rýchlo, ako sme sa nájsť tie na náš email.

StarBuG
25-04-10, 15:36
Problém bol vyriešený Deceptor.
Oprava je teraz zahrnutý do verzie 2.0.1. Jednoducho redownload a inštaláciu:)

tavenger5
26-04-10, 15:23
Kosmik, môžete potvrdiť bug som tu uverejnených v VB4? Vyzerá to, že to má niečo spoločné s cookie, ktorý vBET sady. (Môže byť bez vzťahu k vBET pre VB4)

DragonByte Tech tému

tavenger5
26-04-10, 17:09
V skutočnosti sme zistili, že vyššie uvedené by sa nestala, pretože sa VB4 URL nie sú preložené.

Vyzerá to, že sa to deje preto, že cache je nahrávanie predtým, než vbet presmerovanie na URL predvolený jazyk.

Michal, kde je kód, ktorý presmeruje do predvoleného jazyka, ak pochádzajú z preložené stránke? Prevedenie, aby sa mali zmeniť tak, aby ich pred vbOptimise cache.

vBET
26-04-10, 23:19
V skutočnosti sme zistili, že vyššie uvedené by sa nestala, pretože sa VB4 URL nie sú preložené.

Vyzerá to, že sa to deje preto, že cache je nahrávanie predtým, než vbet presmerovanie na URL predvolený jazyk.

Michal, kde je kód, ktorý presmeruje do predvoleného jazyka, ak pochádzajú z preložené stránke? Prevedenie, aby sa mali zmeniť tak, aby ich pred vbOptimise cache.

Plrase na vedomie, že v URL VBR sú preložené - pre VB friendly URL a vBSEO URL.

Technické podrobnosti o presmerovanie - viď PM.

linuxtuts
17-06-10, 20:48
Práve kúpil vBet a značky poplatok, prosím, povedzte mi to nie je stále problém Mates ...


Vďaka,

vBET
18-06-10, 10:18
Majiteľ vBOprimise Pre bolo kontaktovať s nami pred dlhou dobou o rady, ako tento problém vyriešiť (problém je na ich strane). Nemali sme žiadne otázky z témy na dlhú dobu, takže predpokladáme, že to bol vyriešený. Stále nie sme pomocou tohto mod na našom fóre, tak sa určite opýtajte sa vBOprimise Pre zamestnancov o tom, alebo možno niektorí z našich užívateľov, potvrdí to.

linuxtuts
18-06-10, 14:12
Bežím "VB Optimalizácia Pre 2.3.0", a nevidel som žiadne chyby.

Vďaka Mate,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1