PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené 4,2 vBet umiestnenie je zle



Kolbi
14-03-10, 17:48
Som sa pokúsil len umiestnenie "Footer-Top" bohužiaľ je to pod sidebar?Pravdepodobne sa vyskytla chyba.

vBET
14-03-10, 18:14
Prosím, pošlite nám odkaz na vaše fórum, alebo screen shot z tejto situácie.

I - používate štandardné rozloženie niektoré úpravy? Pleas si, že východisková pozícia bude fungovať správne v predvolenom rozložení. Pre ostatné to môže fungovať, alebo nie - záleží, ako bola upravená dispozície. Pre tieto prípady si môžete vždy používať vlastné miesto.

Kolbi
14-03-10, 18:34
Tak som práve pomocou predvoleného motívu vBulletin.Hier odkaz: 2-kolo-planet - všetko o tuningu dvoch-jednostopových vozidiel (http://www.2-wheel-planet.de/)

vBET
14-03-10, 21:08
Overil som si, že v HTML výstupu, a to je ako má byť - vBET vlajky sú tesne pred pätu (tesne pred <div id = "footer"). To je, ako možnosť "footer-Top" funguje - umiestnenie vlajky vBET tesne pred päty. Vo vašom prípade sú uvedené v pravom stĺpci, pretože rozvrhnutie je upravené v tomto stĺpci.

Stačí, keď budete používať vlastné miesto a ručne dať VNÚTRI <div id = "footer" bloku v päte šablóny. Nájdete tu všetky rady v parametri Popis:) Ak máte nejaké otázky o tom, prosím spýtajte sa:)

Kolbi
15-03-10, 17:36
Dobre, možno je to opäť chyba, Celé filmy: (

vBET
15-03-10, 20:57
Nie, ja by som sa ju považujú za chybu. Vaše ďalšie pravom stĺpci zmeny predvoleného vzhľadu, kde je iba jeden stĺpec. A miesta predvolený príznak bude určite pracovať na štandardnom nastavení. Pri zmene rozloženia potom výsledky môžu byť iné, než sa čakalo - je to len jednoduchá injekcia ďalšieho obsahu nie je žiadna inteligentný algoritmus, ktorý by stál viac zdrojov, než to stojí za to a nikdy pracovať pre všetky možné rozloženie rovnako.

To je dôvod, prečo podporovať vlastné miesto pre vlajky. Môžete mať svoje vlajky kamkoľvek budete chcieť. Stačí použiť vlastné miesto pre neho:)

Kolbi
15-03-10, 21:02
Práve som sa vrátiť pätu End. No, to je viacmenej štandardné rozvrhnutie s sidebar povolené.

vBET
15-03-10, 21:06
Áno, a to sidebar menia pozície obsahu, ktorý sa pridáva do päty:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1