PDA

Zobraziť plnú verziu: vBET isue s Google API



wangan
24-02-10, 21:01
Dobrý deň, som admin jedného webu, ktorý beží voľnú verziu vBET2.3.8 posledné miesta bola zablokovaná Google. Ja som sa s nimi o tomto probléme, a povedali mi, že musím pridať parameter userip na dodávku IP adresa koncového používateľa, v ktorého mene je server, ktorý podáva žiadosť API, ak chcem, aby mi odblokovať.

Rád by som vašu pomoc v tejto veci, ako naozaj potrebujem opraviť, ak nemôžete urobiť skutočné zmeny aspoň sprievodca ma tým správnym smerom, takže som mohol robiť zmeny, ako som sa trochu obmedzené možnosti programovania PHP.

vBET
24-02-10, 22:24
Ja už mám riešenie, že na nejakú dobu. Nechcel som sa uvoľniť vo voľnej verzii, pretože, ako viem, sa odporúča iba userip nie je povinné. Nemám čas sa uvoľniť, takže postupujte podľa tohto návodu:

1. otvorte súbor / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
2. nájsť funkciu vbet_getTranslationURL ($ od, $ do)
3. nahradiť celú funkciu (nielen tejto rady) takto:


function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
global $vbulletin;

if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
} else {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
}
}


Po tomto kontakte Google. Vidím, že budeme musieť uvoľniť 2.3.x čoskoro (všetky ostatné verzie už je zahrnutá ako si pamätám). Nie je čas dnes - ale pravdepodobne vyjde zajtra, ak nechcete, aby sa vykonané zmeny sami:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1