PDA

Zobraziť plnú verziu: O vyrovnávacej pamäte tabuliek v databáze



Cybershaolin
31-01-10, 08:24
Rovnako takúto otázku, čo keď nemám používať vyrovnávaciu pamäť vôbec vBET? IS je uložiť odstrániť všetky tabuľky súvisiace s cache? Všimol som si veľa nových tabuliek (156 tabuliek v porovnaní s 3 stolmi vo verzii 3.2.2!) Boli pridané vo svojej databáze vo vzťahu k funkcii pamäte cache ...

vBET
31-01-10, 19:36
Nemá zmysel ho odstrániť. Nie je možné použiť vyrovnávacej pamäte hneď, ale možno bude v budúcnosti. Prázdne, nepoužíva tabuľky nemajú absolútne žiadny vplyv na výkon systému.

Cybershaolin
31-01-10, 23:15
Nemám v úmysle používať vôbec, ani v budúcnosti. Ale moja otázka sa v skutočnosti sa opýtať, či to malo vplyv na výkon systému alebo vBET výkon, alebo nie, čo som sa dohadujú o ... Chcel som len jednoduchá odpoveď, ak by som mohol odstrániť tabuľky, alebo nie. Len chcem vedieť, či to prestane fungovať, ak vBET nemám používať vyrovnávaciu pamäť vôbec.

To je z osobných dôvodov a moje chápanie, to je ono. Mám svoje dôvody, prečo má také veľké množstvo tabuliek vo svojej databáze, môžete pochopiť?

Cybershaolin
02-02-10, 03:28
Takže, je to bezpečné? Proste len odpoveď, prosím? :)

vBET
02-02-10, 22:56
My sme to skúsiť, ale viem, že kód by mala byť bezpečná. Pred vyrovnávacej pamäte je používané vždy skontrolovať to je na. Takže, ak ju máte zakázané, vBET by nikdy ísť do kódu vyrovnávacej pamäte otázok. Tam je "by", pretože ako som už písal sme to neskúsiť.

Cybershaolin
07-02-10, 00:53
Vďaka. Dám vám vedieť, či som niekedy skúsiť.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1