PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Návštevník správy, prekladal mená.



Taurus
08-07-11, 17:29
Len som videl, že v návštevník správ, sú preložené mená. Pozri priložené screenshoty.

Prosím, poradiť, ako problém vyriešiť. Vďaka.

Predvolený jazyk:

http://creativx.net/forums/imagehosting/34e172fd1b89c7.jpg

Iný jazyk:

http://creativx.net/forums/imagehosting/34e172fd0bb880.jpg

vBET
09-07-11, 21:51
Prosím PM ma URL na stránku s prístupové údaje k FTP a správca CP, a budem to riešiť.

Taurus
11-07-11, 02:19
Všetky podrobnosti poslal v PM.

vBET
11-07-11, 12:09
Riešené a budú zahrnuté v ďalšej verzii.

Pre rýchlu opravu:
1. Prejsť na správu CP -> Plugins a výrobky -> Plugin Manager a kliknite na tlačidlo Pridať nový plugin
2. Nastavených hodnôt:
- Katalóg: VB Enterprise Prekladateľ
- Hook miesto: visitor_messagebit_display_complete
- Názov: neprekladajú mená v návštevnícke správy
- Exekučný príkaz: 5
- Plugin PHP kód:

global $vbulletin;
if ($_REQUEST['language'] && $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames']) {
$message['musername'] = '' . $message['musername'] .'";
$ Message ['username'] = '' . $message['username'] .'";
}
- Plugin je aktívny: áno

Taurus už som nastaviť na svoju tému - Prosím potvrďte riešenie funguje.

Taurus
11-07-11, 12:12
Jo. Potvrdzujem, že to funguje na CreativX. Vďaka Michal. Urobím opravu moje ďalšie fóra.

vBET
11-07-11, 12:19
Veľká:) Užite si vBET:)

Taurus
11-07-11, 12:22
Len jedna drobnosť, len som si všimol. V spodnej časti bočného panela v profile, je blok s textom "Posledné návštevníci budú môcť svoj profil. Vidím tam sú mená doteraz preložené. Ospravedlňujeme sa za hádka!

Taurus
16-07-11, 16:01
To sa môže zdať ako malý problém v očiach každého, ale ja by som všetko, čo k práci 100%. Takže môžete prosím, pozrite sa na môj posledný príspevok na žiadosť. Vďaka.

vBET
18-07-11, 12:23
Ospravedlňujeme sa - mi to chýba. Tie už potvrdila, že je riešený tak som musel ujsť, pretože postavenie. Prosím, otvorte nové vlákno na to - nové vydanie novej vlákno:) Tak vieme, čo nám darí, mravec to je naozaj užitočné v prípade, že sú rýchle opravy chýb sa vracia späť, alebo niekto hľadá podobný problém, a tak na.

Takže sorry za ťažkosti - jednoducho skopírujte, prosím, svoj príspevok na novú tému a my sa postaráme o to:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1