Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 5 de 5

Thread: limbi diferite nu transmit corect

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    59

    Default limbi diferite nu transmit corect

    Am un prieten care vorbeşte în una dintre limbile de pe site-ul meu şi el spune "nu sa tradus corect la toate".

    Este acest software-ul Google vina emiţător sau vBET?

  2. #2
    vBulletin Enterprise Traducator (vBET) Personal
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    1,000

    Default

    aceasta este traducerea Google. vBET lucrează la motorul Google.
    vă rugăm să încercaţi să compare o traducere google cu obţinute de la site-ul cu vBET.

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    59

    Default

    Ok bine am lua în considerare acest lucru o afacere mare, deoarece faptul că ceea ce acest produs este vorba! Deci, este inutil pentru vBET traduceri adevărat. Este aceasta o declaraţie corectă?

  4. #4
    vBulletin Enterprise Traducator (vBET) Personal
    Alăturaţi-vă Data
    Mai 2010
    Mesaje
    1,000

    Default

    bază vBET obţinute pe Google. După cum ştiţi, Google încearcă să facă totul cât mai precis posibil. Aceasta este traducerea automată şi nu putem promite ca totul va fi ok.

    Dacă poţi folosi toate limbile acceptate de vBET aveţi conţinut de 50 de ori mai mult, mult mai mult trafic pe foum dumneavoastră.

    Noi, şi toată munca clientilor nostri de succes cu privire la traducerea, şi paginile noastre sunt vizitate de oameni din lume. Forumul nostru este demonstraţie live - aveţi posibilitatea să-l încercaţi.
    Aici vom prezenta site-urile noastre clientii - îl puteţi încerca: http://www.vbenterprisetranslator.com/links.php.

    Desigur, aveţi posibilitatea să aks clienţii noştri cu privire la avizul de Porduct noastre.


  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de hotslot View Post
    Ok bine am lua în considerare acest lucru o afacere mare, deoarece faptul că ceea ce acest produs este vorba! Deci, este inutil pentru vBET traduceri adevărat. Este aceasta o declaraţie corectă?
    Nu la toate. Suntem aici pentru furnizarea de sprijin pentru persoanele care ne scriu în mai multe limbi si am inteles reciproc perfect. Du-te în jurul valorii de pe forumul nostru si veti gasi multe discuţii realizate în diferite limbi. Discuţiile care termina cu probleme de rezolvat. Deci, pe forumul nostru vBET făcut treaba perfect.

    Vă rugăm să reţineţi faptul că de calitate Google Traducere poate sa difere între limbi diferite şi chiar între diferite zone în aceeaşi limbă. Încă - traduceri Google deveni mai bună şi mai bine în fiecare zi Desigur, - orice persoană are dreptul de a avea propriul său aviz şi având atât de mulţi oameni de pe pământ - nu va fi întotdeauna diferite opinii

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •