Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Pagina 1 de 2 12 UltimulLast
Rezultate 1 a 10 de 11

Thread: Pavilion, care nu apar

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default Pavilion, care nu apar

    Buna ziua,

    Am fost folosind gratuit ultima versiune de vBET si a functionat bine. Am dezinstalat şi cumpărat versiunea completă. Acum pavilion, care nu vor fi afişate nicăieri în pagina mea? Dacă eu încerc să traduc manual prin adăugarea de PL / forum / functioneaza OK.

    De asemenea, dacă am activaţi "Traduceri meniul vertical" stilul ansamblu este incorect.

    Sunt folosind vBulletin 4.0.3.

    Multumesc!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Bună.

    Am răspuns deja despre acest lucru pe postarea dvs. diferite, dar cred că am înţeles greşit - M-am gândit că imaginile pavilion, care nu sunt afişate. Aşa cum am înţeles acum întreaga secţiune pavilion, care nu este vizibil la toate.

    Eu presupun că aveţi aspect particularizat pe forum. Aceasta poate fi problema - încă ar trebui să fie afişat (poate rupte, dar ar trebui). Vă rugăm să încercaţi să puneţi în locul steaguri personalizate. De asemenea, vă rugăm să ne trimiteţi URL-ul dvs. pe forum pentru full - vom vedea de ieşire HTML şi pentru a căuta cauza -, de asemenea, pentru meniul vertical.

    Am înţeles că aţi dezactivat meniul drop-down acum, pentru ca este rupt - vă rugăm să ne trimite captură de ecran şi de ieşire HTML atunci când meniul este disponibil. De asemenea, aici - vă rugăm să încercaţi locul personalizate - se poate ca locaţii implicite nu sunt adecvate pentru aspectul ta se schimba.

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de vBET View Post
    Bună.

    Am răspuns deja despre acest lucru pe postarea dvs. diferite, dar cred că am înţeles greşit - M-am gândit că imaginile pavilion, care nu sunt afişate. Aşa cum am înţeles acum întreaga secţiune pavilion, care nu este vizibil la toate.

    Eu presupun că aveţi aspect particularizat pe forum. Aceasta poate fi problema - încă ar trebui să fie afişat (poate rupte, dar ar trebui). Vă rugăm să încercaţi să puneţi în locul steaguri personalizate. De asemenea, vă rugăm să ne trimiteţi URL-ul dvs. pe forum pentru full - vom vedea de ieşire HTML şi pentru a căuta cauza -, de asemenea, pentru meniul vertical.

    Am înţeles că aţi dezactivat meniul drop-down acum, pentru ca este rupt - vă rugăm să ne trimite captură de ecran şi de ieşire HTML atunci când meniul este disponibil. De asemenea, aici - vă rugăm să încercaţi locul personalizate - se poate ca locaţii implicite nu sunt adecvate pentru aspectul ta se schimba.
    Am încercat cod particularizat:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL-ul este rescriere a
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Nr steaguri Am plecat codul de acolo pentru tine pentru a vedea ...

    Să nu vă faceţi griji cu privire la meniurile jos chiar acum.

  4. #4
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    Steaguri sunt acum apar ... Nu ştiu ce sa întâmplat?

    Iniţial, am copia / tasta lipit inch Deci, m-am dus la câmp cheie de licenţă, şi a mers până la capăt, apoi a lovit DELETE pentru a vedea dacă suplimentar de caractere ASCII invizibil a fost lipit, acum functioneaza.

    Nu ştiu, dar funcţionează acum.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nu ştiu, dar mare

    Va rugam sa racoreasca - aceste lucruri se întâmplă şi noi suntem aici pentru a ajuta la rezolvarea ei

  6. #6
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    34

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de vBET View Post
    Nu ştiu, dar mare

    Va rugam sa racoreasca - aceste lucruri se întâmplă şi noi suntem aici pentru a ajuta la rezolvarea ei
    Știu că sunt un programator în C, C ++, PHP și VB de 20 + ani, așa că eu sunt familiarizat cu probleme.

    Vrea să am mai mult timp să mă depana, dar de lucru este de a lua tot timpul meu!

  7. #7
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    59

    Default

    steaguri mele nu sunt afişate, fie

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de hotslot View Post
    steaguri mele nu sunt afişate, fie
    Care dintre ele? Drop jos meniu sau listă? Vă rugăm să verificaţi de configurare steaguri (asiguraţi-vă că acestea sunt din cap cu handicap). Dacă aveţi aspect particularizat verifica apoi poziţii diferite steaguri - pozitiile implicit va funcţiona întotdeauna pe layout-ul implicit - pe aspecte personalizate nu neapărat. De asemenea, la sfârşitul încerca doar locul personalizate.

  9. #9
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Aprilie 2010
    Mesaje
    59

    Default

    a se vedea modul în care dumneavoastră prezinta pe profilul dvs.? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    My membri pe forum pentru profile nu.

    Vezi Profil: SlotFan - Hot Slot Machines

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Quote Iniţial Adăugată pe site de hotslot View Post
    a se vedea modul în care dumneavoastră prezinta pe profilul dvs.? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    My membri pe forum pentru profile nu.

    Vezi Profil: SlotFan - Hot Slot Machines
    Doar set limba dvs. în mod implicit în CP Manual de utilizare.

    De asemenea, - vă rugăm să notaţi că avea unele erori pe pagina care ai dat:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Pagina 1 de 2 12 UltimulLast

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •