Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 1 A 2 12 UtolsóLast
Eredmények 1 a 10 A 11

Téma: Zászlók nem mutat fel

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default Zászlók nem mutat fel

    Helló,

    Én az ingyenes változatát vBET és jól működött. Eltávolítottam és megvásárolta a teljes verzió. Most a zászlók nem jelennek meg sehol a weboldalamon? Ha megpróbálok lefordítani kézzel hozzáadásával pl / forum / működik az OK gombra.

    Továbbá, ha lehetővé teszik "Translations legördülő menü" az egész stílus helytelen.

    Én a vBulletin 4.0.3.

    Köszönjük!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Szia.

    Már válaszolt róla a másik állásba, de azt hiszem, hogy én félreértett - Azt hittem, hogy zászlókat képek nem jelennek meg. Ahogy most már értem az egész zászlók rész nem látható minden.

    Feltételezem, hogy van egyéni elrendezést a fórumon. Ez lehet a probléma - mégis meg kell jeleníteni (esetleg törött, de). Kérjük, próbálja fel zászlók megadott helyen. Továbbá kérjük, küldje el a teljes fórumot URL - majd meglátjuk HTML kimenetet, és keresse meg ok - is legördülő menüből.

    Megértem, hogy kikapcsolta legördülő menüből most, mert eltört - küldjön képernyőképet, és HTML-kimenet, ha menü áll rendelkezésre. Itt is - próbáljon meg saját helyét - lehet, hogy az alapértelmezett helyeket nem megfelelő a megváltozott elrendezést.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Quote Eredetileg írta: vBET View Post
    Szia.

    Már válaszolt róla a másik állásba, de azt hiszem, hogy én félreértett - Azt hittem, hogy zászlókat képek nem jelennek meg. Ahogy most már értem az egész zászlók rész nem látható minden.

    Feltételezem, hogy van egyéni elrendezést a fórumon. Ez lehet a probléma - mégis meg kell jeleníteni (esetleg törött, de). Kérjük, próbálja fel zászlók megadott helyen. Továbbá kérjük, küldje el a teljes fórumot URL - majd meglátjuk HTML kimenetet, és keresse meg ok - is legördülő menüből.

    Megértem, hogy kikapcsolta legördülő menüből most, mert eltört - küldjön képernyőképet, és HTML-kimenet, ha menü áll rendelkezésre. Itt is - próbáljon meg saját helyét - lehet, hogy az alapértelmezett helyeket nem megfelelő a megváltozott elrendezést.
    Próbáltam egyedi kódot:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL átírása
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Nem zászlók Hagytam kódot is látja ...

    Ne aggódj legördülő most.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Zászlók most felbukkan ... Nem tudom, mi történt?

    Eredetileg úgy copy / beillesztett gomb be Szóval elmentem a licenckulcs területén, és elment a végén majd Delete, hogy ha extra láthatatlan ASCII karakter volt beillesztve, most működik.

    Nem tudom, de működik most.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nem tudom, de nagy

    Kérem, maradjon cool - azok a dolgok, és mi történik itt, hogy segítsen megoldani

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    34

    Default

    Quote Eredetileg írta: vBET View Post
    Nem tudom, de nagy

    Kérem, maradjon cool - azok a dolgok, és mi történik itt, hogy segítsen megoldani


    Bárcsak volna több időt elhárítása magam, de munka megkezdéséről minden időmet!

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    59

    Default

    a zászlók nem mutat fel sem

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: hotslot View Post
    a zászlók nem mutat fel sem
    Melyik? Legördülő menü vagy lista? Kérjük, ellenőrizze a zászlók konfiguráció (győződjön meg róla, hogy ezek bólintott tiltva). Ha egyedi elrendezést, akkor ellenőrizze, különböző lobogók munkakör - alapértelmezett pozíciók mindig működik alapértelmezett elrendezés - a személyre szabott elrendezés nem feltétlenül. Szintén a végén csak próbálja megadott helyen.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    Április 2010
    Hozzászólások
    59

    Default

    hogyan tiéd megjelenik a profil? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Saját fórum tagjai profilok nem.

    Profil megtekintése: SlotFan - Hot Nyerőgépek

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: hotslot View Post
    hogyan tiéd megjelenik a profil? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Saját fórum tagjai profilok nem.

    Profil megtekintése: SlotFan - Hot Nyerőgépek
    Csak állítsa be az alapértelmezett nyelvet User CP.

    Szintén - kérjük, vegye figyelembe, hogy van valami hiba az oldalon amit adott:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Oldal 1 A 2 12 UtolsóLast

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •