Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 5 de 5

Thread: Google e-mail

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    80

    Default Google e-mail

    Numele meu este Adam Feldman, şi eu sunt un manager de produs la Google. Văd că v-aţi înscris pentru o cheie pentru AJAX API-urile Google ceva timp în urmă şi că aveţi un site sau o aplicaţie care utilizează cheie în care server-side (odihnitor) solicitări.

    În scopul de a ajuta la prevenirea interogări legitime care provin dintr-o adresă IP unică de a fi clasificate drept interogări automate, oferim acum un parametru nouă adresă URL, care pot fi utilizate pentru a identifica utilizatorul final care a solicitat interogarea. Veţi reamintească faptul că Termenii de Utilizare impune ca fiecare cerere API se efectuează pe numele unei acţiuni de utilizator final, iar acest parametru nou, "userip", ar trebui să fie incluse pentru toate cererile de pe partea de server pentru a vă asigura că dvs. de utilizare de API nu este greşit identificat ca abuz.
    Este aceasta a adăugat în vBET?

    Mulţumiri

  2. #2
    Senior membre
    Alăturaţi-vă Data
    Decembrie 2009
    Mesaje
    276

    Default

    Am primit la fel de e-mail. Din moment ce trece perioada de anchetă este o caracteristică nouă de API, ma indoiesc ca este inclus cu vBET încă.

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Noiembrie 2009
    Mesaje
    64

    Default

    am primit prea acest e-mail, ceea ce ar trebui să fac?

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Acesta nu este inclus - noi nu suntem capabili să prezică viitorul şi să adăugaţi ceva ce nu a fost există în momentul de producţie

    Ce trebuie să faceţi - aştepte pur şi simplu pentru noi versiuni, noi vom sprijini acolo Nu există nici o grabă - nu este necesară.

  5. #5
    Junior Member
    Alăturaţi-vă Data
    Mar 2014
    Mesaje
    2

    Default

    Într-adevăr este un semn bun pentru obtinerea Google mail legate de publicarea contul dvs.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •