Important: Această pagină este folosind cookie-uri (cookies). Folosind acest site fără a opri cookie-urile în browser, înseamnă că sunteți de acord pentru utilizarea acestuia.
Cumpara acum! Caracteristici Descărcări

Câştigaţi cu noi!

Dacă doriţi să începe să câştigaţi bani cu alătura vBET să Programul de afiliere.
Rezultate 1 a 9 de 9

Thread: Steaguri de sortare

  1. #1
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    77

    Question Steaguri de sortare

    Ar putea exista o modalitate de a ne permite să sortaţi steagurile în modul în care doriţi să apară în adminCP, vreau sa spun ca o opţiune?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Cred că este posibil. În cazul în care ar trebui inclusă - pentru toate locurile în care indicatorii sunt afişate (meniul drop-down, steaguri, formularul de inregistrare)?

  3. #3
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    77

    Default

    Da, peste tot ar fi super.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    OK, acesta va fi

  5. #5
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    77

    Default

    În cazul în care este această opţiune în 3.3.1? Acest lucru a fost cerut în noiembrie, aşa că am ghicit că urma să fie incluse ca ai spus.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Bună. Nu, nu este inclus încă. Ne pare rău - am facut mai repede 3.3.0 de presă că a fost planificat şi 3.3.1 a fost doar de stabilire de presă bug.

    Până la noi includ indicatorii de sortare în comunicatul oficial puteti folosi aceasta solutie:
    1. Deschideţi / include / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
    2. Căutare:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Schimbarea ordinea de perechi.

    Încă o dată pare rău că nu a fost inclus încă

  7. #7
    Membru
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    77

    Default

    OH, văd. OK atunci. Oricum, multumesc pentru soluţie temporară.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Mă întreb despre problemele de performanţă - de sortare de fiecare dată nu este de eficient. Când ne-am schimba pentru a schimba-o în cod. Am înţeles că nu este frumos sa de a schimba codul, dar este mult mai bine pentru performanţă şi se pare că utilizatorii nu de mult într-adevăr nevoie pentru a sorta steagurile lor de către Admin CP.

    Am schimba statutul din nou în "Având în vedere". Dacă altcineva, de asemenea, trebuie să îl ai configurabile vă rugăm să daţi votul dumneavoastră aici. Dacă este într-adevăr nevoie de o vom sprijini. În cazul în care nu este necesară pentru mai mulţi utilizatori, vom rămâne pe solutie rapida de repara. Este OK pentru tine Cybershaolin?

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Personal) vBET's Avatar
    Alăturaţi-vă Data
    Octombrie 2009
    Mesaje
    3,037

    Default

    Nr răspuns şi nici alte voci - deci în acest moment aceasta cerere este considerată respinsă şi susţinută numai ca modificarea simplu cod.

Tag-uri pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Tu nu pot posta subiecte noi
  • Tu nu pot mesaj raspunsuri
  • Tu nu pot adăuga ataşamente
  • Tu nu pot edita mesajele tale
  •