Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 9 з 9

Тэма: Сцягі сартавання

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    77

    Question Сцягі сартавання

    Ці можа быць шлях, каб мы маглі сартаваць сцягамі, як мы хочам, каб яны з'явіліся ў AdminCP, я маю на ўвазе, як варыянт?

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Я думаю, што гэта магчыма. Дзе яна павінна быць уключана - для ўсіх месцаў, дзе сцягі адлюстроўваюцца (напрыклад, выпадаючыя меню, сцягі, рэгістрацыйную форму)?

  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    77

    Default

    Так, усюды было б супер.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    ОК, гэта будзе

  5. #5
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    77

    Default

    Дзе гэтая опцыя ў 3.3.1? Гэта было прапанавана ў лістападзе, таму я здагадаўся, што гэта збіралася быць уключаны як вы сказалі.

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Прывітанне. Не, гэта не ўваходзіць пакуль. Выбачайце - мы зрабілі рэліз 3.3.0 хутчэй, чым гэта было запланавана і 3.3.1 была толькі памылка фіксацыі рэлізе.

    Пакуль мы не ўключаюць сцягі сартавання ў афіцыйным рэлізе вы можаце выкарыстоўваць гэта рашэнне:
    1. Адкрыць / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
    2. Пошук па сайце:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Змяненне парадку пар.

    Яшчэ раз прабачце, што ён не быў уключаны яшчэ

  7. #7
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    77

    Default

    О, я бачу. Добра, тады. Ва ўсякім выпадку, дзякуй за часовае рашэнне.

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Цікава, аб праблемах прадукцыйнасці - сартаванне кожны раз гэта не эфектыўна. Калі ў нас ёсць змены проста змяніць яго ў код. Я разумею, што гэта не прыемна змены кода, але гэта нашмат лепш для прадукцыйнасці і здаецца, што не вельмі карыстальнікі сапраўды неабходна адсартаваць іх сьцягі на панэлі адміністратара.

    Я магу змяніць яго статус зноў у "Прымаючы пад увагу". Калі хто-то іншы таксама павінен мець гэта наладжвальны пакажыце ваш голас тут. Калі гэта сапраўды неабходна, мы будзем падтрымліваць яго. Калі ён не патрэбен для большай колькасці карыстальнікаў, мы застанемся на хуткае рашэнне выправіць. Ці можна для вас Cybershaolin?

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Няма адказу і ніякіх іншых галасоў - гэта на дадзены момант гэты запыт лічыцца адхіленых і падтрымліваецца толькі ў якасці простай мадыфікацыі кода.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •