PDA

View Full Version: vBET şi vbseo cu vBulletin 4



asabet
29-07-10, 14:56
Bună, eu sunt un utilizator vbseo pe un forum vB4. Există o modalitate simplă, uşor de instalat vBET pe forumul meu, fără a dăuna SEO pe forumul meu? Am încercat o dată înainte de vBET pe un forum VB3, şi Google Webmaster Tools a raportat o mulţime de probleme din cauza URL-uri multiple pentru aceeaşi pagină. Mi-ar plăcea să aibă această funcţionalitate fără impact asupra SEO.

vBET
30-07-10, 12:31
Vă rugăm să reţineţi faptul că versiunea plătite au funcţionalitate avantajos - se traduce URL-uri. Deci, SEO dumneavoastră vor fi în siguranţă cu vBET 4.x:)

asabet
01-08-10, 15:09
Vă rugăm să reţineţi faptul că versiunea plătite au funcţionalitate avantajos - se traduce URL-uri. Deci, SEO dumneavoastră vor fi în siguranţă cu vBET 4.x:)

Am nevoie să faceţi nimic special cu regulile de rescriere, sau am instala doar versiunea comerciala şi funcţionează cu vBSEO (ultima versiune) imediat, fara nici o anumite trucuri?

vBET
02-08-10, 16:58
Puteţi adăuga reguli vBET - deja pregătit - foarte usor:)

Unite
08-09-10, 18:18
Va pe forum pentru vBulletin şi obţinute vBET necesită o achiziţie separată?

vBET
08-09-10, 22:40
Va pe forum pentru vBulletin şi obţinute vBET necesită o achiziţie separată?

vBET vă oferă traduceri. Când cumperi vBET apoi traduceri din vBulletin sunt permise - nu trebuie să plătiţi pentru ca, adiţional. Desigur, trebuie să aveţi vBulletin în primul rând, pentru a putea folosi vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1