PDA

View Full Version: Rezolvate Ce ar determina indicatorii postare * nu * pentru a afişa?



hmspain
20-06-12, 22:42
I 'm running vBulletin V4.2PL2 şi VBET 4.4.6.

* I * cred că am lucrat în jurul valorii de problema mea proxy, performanţa este lent, dar se va traduce în cele din urmă pagină, dacă faceţi clic pe unul dintre steagurile de la partea de sus.

Eu * nu * a se vedea steagurile normale lingvistice pe înregistrări cu toate acestea. Bănuiesc o setare, dar după ce trece peste setarile mele de mai multe ori, eu nu pot găsi ceea ce am MIS-setat pentru a activa aceste OFF.

Ajutor!

vBET
23-06-12, 21:36
salut. Vă rugăm să reţineţi că performanţa este mai bine atunci când memoria cache este umplut. În acest moment serverul trebuie să aştepte pentru traduceri noi, până când acestea provin de la traducere furnizor - atunci când cei care sunt în cache este mult mai rapid :)

Despre problema - ce vrei sa spui de steaguri normală? Toate steaguri setări le veţi găsi în Admin CP - > pariu - > steaguri. Nu există opţiune pentru dropdown meniu şi steaguri într-un rând (poate că acestea sunt normale) - asa ca locaţie pentru cei într-un rând este stabilit prin parametrul Flags locul.

Vă rugăm să spuneţi făcut-o de ajutor:)

vBET
07-07-12, 14:45
Nici un răspuns - consideră că problema este plecat. Dacă nu vă rugăm să scrieţi în acest thread :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1