PDA

View Full Version: Bună ... Când este gata vresion nou pentru voi, baieti la INSTALL



heywho
03-01-10, 19:13
Bună ... Au vB4 Aur (cred) de funcţionare, achiziţionate "instalatie" nu au auzit de la tine. Să presupunem că sunteţi grăbit încercarea de a obţine produsul în afara, dar ... primit un ETA la instalare ... sau ar trebui să-l încercaţi, şi dacă de succes, pentru a primi o rambursare?

nu vBSEO

inheritingearth.net

vBET
04-01-10, 17:49
Când cumpăraţi de instalare, atunci veţi primi informaţii în mail de confirmare achiziţie, care trebuie sa ne contactati pe e-mail sau prin PM. Vă rugăm să PM-mi ID-ul dvs. de licenţă de vBET.

Vă rugăm, de asemenea, să reţineţi că pentru vB4 am re de presă de planificare pe martie.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations