PDA

View Full Version: Înainte de reînnoire licenţă meu, aş dori un câteva răspunsuri.



mario06
23-12-11, 07:49
Noi actualizări vBet nativ (afară de la cutie) acceptă vBuletin 3.6.12 sau trebuie unul dintre membrii echipelor de sprijin sau noi presupunem la mod ceva pentru a face să funcţioneze?
Salutari

r.dziadusz
23-12-11, 12:58
vBET sprijină mai recente comunicate de vBulletin. Produsul nostru este, de asemenea, compatibile cu fiecare release vBulletin, dar există posibilitatea ca unele integrării suplimentare vor fi necesare atunci când actualizarea vBulletin la unele versiuni elder

mario06
23-12-11, 13:28
Se poate face o eu însumi? Există un ghid?

mario06
25-12-11, 10:34
Şi cum funcţionează plătit api2, Microsoft etc? Este toate auto explicative?

r.dziadusz
27-12-11, 15:02
Se poate face o eu însumi? Există un ghid?
Cel mai probabil ai obiceiul nevoie de nimic la toate:) - dar eu nu poate asigura vă că. Cu toate acestea, în cazul în care apare eroare unele noi vă va ajuta şi ghida:)


Şi cum funcţionează plătit api2, Microsoft etc? Este toate auto explicative?
Va trebui doar să se mute cont (deschiderea nou) Microst Azure Server-, de asemenea, vă puteţi conecta cu tu vechi MSN id, şi registru nou aplication + Aboneaza-te pentru Microsoft traducere API

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1