PDA

View Full Version: Rezolvate Eroare atunci când editarea o intrare pe blog



Wulf
08-08-11, 15:22
Primesc aceasta eroare atunci când editarea şi salvarea unui articol pe blog. Modificările sunt salvate amenzii, ci prezinta doar această eroare:

Fatal error: "vBulletinHook de clasă nu a fost găsit în / home / saabworl / public_html / includes / class_bbcode.php pe linia 215

Acelaşi lucru se întâmplă cu adăugarea unui articol nou blog.

vBET
09-08-11, 17:39
Doar verificat pe forumul nostru si nu pot reproduce. Îmi amintesc că am fost rezolvarea ceva de genul asta sau trimite pentru a raporta bug vBulletin despre el sau ceva similar.

Suntem execută în prezent vBET 4.1.1 (beta) - in acest weekend vom elibera. Este OK pentru tine să aşteptaţi şi să verificaţi va rezolva problema?

Wulf
09-08-11, 17:46
Ciudat, acum se pare să funcţioneze bine pe site-ul meu şi nu arată cele mai eroare. Caz închis. :)

vBET
09-08-11, 18:13
Aşa cum am scris îmi amintesc (sau asa cred) ne trimite raportul bug-ul vBulletin despre asta - poate l-au rezolvat în 4.1.5

Mare este OK. Bucuraţi-vă de vBET:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1