Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 2 z 3 FirstPierwszy 123 OstatniLast
Wyniki 11 do 20 z 28

Wątek: vBET i vBulletin 3.6

  1. #11
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    Bezpłatną pomoc?? Gdy zapłaciłem 30 dolarów nigdy nie powiedział nic o sobie poradzić czasu, wręcz przeciwnie o to kopii odpowiedzi PM (ocenzurowane oczywiście), które wyraźnie stwierdza, że nie możesz mi dać poprawkę na każdym aktualizacja:



    Są to słowa:
    Przygotuję Ci specjalny dokument z niezbędnych kroków po każdej aktualizacji (wyraźnie oznacza wszelkie przyszłe wersje) Integracja z vbulletin 3.6 -> w prostym języku angielskim oznacza to, że na każdej aktualizacji vBET musiałem wykonać specjalny dokument dla integracji z vBulletin 3.6.

    Czekam na 2 naprawić krok zapłacić.
    Ostatnio edytowane przez mario06; 19-08-10 W 08:43.

  2. #12
    vBulletin Enterprise Tłumacz (vBET) Personel
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    1,000

    Default

    Jak napisał Michał - Nie możemy też odtworzyć go i nadal mieć dostęp do admincp i FTP więc proszę, jeśli możesz - PM do mnie lub vBET

  3. #13
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    I po wykonaniu powyższych instrukcji do listu, flagi są tam, ale Invisibile ale kiedy przechodzą nad nim kursor myszy można se en pl ecc ... tak jak powiedziałem flagi nie są wyświetlane.

    To jest tylko różnicą, że zauważyłem między 3.3.4 ans 3.3.6

    3.3.4:
    Code:
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';
    3.3.6:
    Code:
    $style['css'] .= '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';
    Jak widać coś w tej dziedzinie wyraźnie zmienił powodując mnie problemy

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał mario06 View Post
    Bezpłatną pomoc?? Gdy zapłaciłem 30 dolarów nigdy nie powiedział nic o sobie poradzić czasu, wręcz przeciwnie o to kopii odpowiedzi PM (ocenzurowane oczywiście), które wyraźnie stwierdza, że nie możesz mi dać poprawkę na każdym aktualizacja:



    Są to słowa:
    Przygotuję Ci specjalny dokument z niezbędnych kroków po każdej aktualizacji (wyraźnie oznacza wszelkie przyszłe wersje) Integracja z vbulletin 3.6 -> w prostym języku angielskim oznacza to, że na każdej aktualizacji vBET musiałem wykonać specjalny dokument dla integracji z vBulletin 3.6.

    Czekam na 2 naprawić krok zapłacić.
    To nie jest prawda. Zapłacił za usługi integracji i usługa ta została dostarczona. Także - proszę przestać próbować manipulować naszych pracowników. Ten tekst, który pokazujesz, oznacza to, że po aktualizacji można usunąć z naszych modyfikacji i co musisz zrobić to jeszcze raz, w przeciwnym razie po prostu powrócić do domyślnego kodu. To nie oznacza, że mamy gwarancji, że będzie działać na innych wersjach. Nie możemy tego zagwarantować, bo nie obsługują BB 3.6.

    Jeśli chcesz zacytować publicznie naszej prywatnej dyskusji jest to, co napisałem jeszcze zanim wypłacona:
    Właśnie zalogowany i pierwszą rzeczą, którą widziałem, jest to, że masz nieobsługiwanych wersji vBulletin - vBET3.x jest oficjalnie wspierany na vBulletin wersji 3.8. Masz 3.6 ... Więc nie ma żadnych błędów vBET.
    Zresztą - nawet, że nie trzeba wydawać ani minuty na ten temat możemy sobie sprawdzić. Jeśli uda mi się znaleźć problem szybko to nie ma problemu. Jeśli nie, to zaleca się:
    - Aktualizacja vBulletin (najlepiej)
    - Lub po prostu wyłączyć wszystkie vBET hoks do archiwum i przebywać bez archiwum stron tłumaczenia
    - Lub zakupione usługi integracji za 30 USD, wiertła, ponieważ jest na nie obsługiwana wersja vBulletin Nie możemy zapewnić, że nawet będą mogli, aby to działało (Po prostu nie wiedzą, że wersja, a co nie jest obsługiwany).


    Także proszę dać nam dostęp FTP teraz. Muszę sprawdzić, czy Twoja wersja obsługuje nawet wszystkie haczyki.
    Umieścić jakiś tekst na czerwono - jak to zrobić, zwrócić uwagę Państwa na jej temat. Tekst pogrubiony również odważne w moim PM.

    Nigdy nie zapłacił za instrukcje - napisałem go i publikuje je, bo chciałam to zrobić i napisałem tekst, który jesteś wskazując na po zapłacił za usługi integracji - więc proszę nie manipulować naszych pracowników, starając się przekonać, że część porozumienia. Całej umowy w tekście, który jest powyżej. Nawet poproszony o napisanie dzięki dla Ciebie w tym wątku, bo nie spodobał się pomysł, że napisałem te instrukcje.

    Uwaga: macie już co zapłacili. Masz integracji i stron archiwum pracował jak to było możliwe BB 3.6

    Teraz oferujemy bezpłatne wsparcie nawet, że nie musisz tego robić - BB 3.6 i nowsze nie będą oficjalnie wspierane. Jeśli chcesz nam rozwiązać Twój problem - prosimy o szczegóły dostęp PM tak jak to zrobił wcześniej.

    Oferujemy bezpłatną pomoc w rozwiązaniu tego problemu, nawet, że nie mamy tego robić. Zrobiliśmy to na samym początku tej kwestii. Nie wiemy, co chce osiągnąć tutaj odmawiając przyjęcia naszego wsparcia, a jednocześnie prosząc ponownie do niego, krzycząc i wskazując na czerwono tekst w sposób bardzo zmanipulowana, ale należy pamiętać, że na oświadczenie w tej kwestii jest oficjalnym i finał: vBET 3.x oficjalnie obsługuje vBulletin 3.8. Starsze wersje vBulletin nie są oficjalnie wspierane. Oferujemy Państwu i będzie rozwiązać ten problem za darmo. Nie znajdujemy radości w dziwne gry, które można tu grać. Już przesłać nam dostęp raz i mamy problem został rozwiązany zgodnie z usług integracji, który zapłacił za - po prostu zrób to jeszcze raz i zrobimy to za darmo tym razem, nawet, że używasz wersji vBulletin, które nie jest oficjalnie wspierana. Ta oferta jest dostępna do 25 tego miesiąca. Po tym dniu nie będziemy już oferuje bezpłatne usługi w tym przypadku. Możesz zabrać go lub odmówić - to twój własny wybór. I tylko ty jesteś odpowiedzialny za swoje wybory. Chcemy pomóc Ci bardzo silny, ale nie jesteśmy w stanie to zrobić z własnej woli.
    Ostatnio edytowane przez vBET; 21-08-10 W 16:21.

  5. #15
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał mario06 View Post
    I po wykonaniu powyższych instrukcji do listu, flagi są tam, ale Invisibile ale kiedy przechodzą nad nim kursor myszy można se en pl ecc ... tak jak powiedziałem flagi nie są wyświetlane.

    To jest tylko różnicą, że zauważyłem między 3.3.4 ans 3.3.6

    3.3.4:
    Code:
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';
    3.3.6:
    Code:
    $style['css'] .= '<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';
    Jak widać coś w tej dziedzinie wyraźnie zmienił powodując mnie problemy
    Nie możemy bez życia vB 3.6 wystąpienie z vBET tam zainstalowane. Nie możemy się domyślać jak wygląda kod vB 3.6 i jak będą zachowywać się po kilka zmian. Musimy to sprawdzić i zobaczyć go na żywo, i nie możemy to zrobić na naszym forum, bo nie ma takiej starej wersji i nie wspiera oficjalnie to. Również należy pamiętać, że ze względu na błąd raport dokonano zmian, które opisujesz - wcześniej był link do CSS w złym dziale HTML. Jeśli chcesz po prostu to działa - tylko proszę cofnąć tę zmianę, co zauważyłeś. Jeśli chcesz go do pracy z odpowiednią strukturę HTML - musimy uzyskać dostęp do forum i sprawdzić możliwość umieścić nasz link wewnątrz HTML głowa sekcji.

  6. #16
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    To jest to co napisałeś przed dodanie poprawki:

    Właśnie zalogowany i pierwszą rzeczą, którą widziałem, jest to, że masz nieobsługiwanych wersji vBulletin - vBET3.x jest oficjalnie wspierany na vBulletin wersji 3.8. Masz 3.6 ... Więc nie ma żadnych błędów vBET.
    Zresztą - nawet, że nie trzeba wydawać ani minuty na ten temat możemy sobie sprawdzić. Jeśli uda mi się znaleźć problem szybko to nie ma problemu. Jeśli nie, to zaleca się:
    - Aktualizacja vBulletin (najlepiej)
    - Lub po prostu wyłączyć wszystkie vBET hoks do archiwum i przebywać bez archiwum stron tłumaczenia
    - Lub zakupione usługi integracji za 30 USD, wiertła, ponieważ jest na nie obsługiwana wersja vBulletin nie możemy zapewnić, że nawet będą mogli, aby to działało (po prostu nie wiedzą, że wersja, a co nie jest obsługiwany).


    Także proszę dać nam dostęp FTP teraz. Muszę sprawdzić, czy Twoja wersja obsługuje nawet wszystkie haczyki.

    To jest to co napisałeś po stosowania naprawić, co oznacza po wyżej PM i to wyraźnie -> Będzie można przygotować specjalny dokument niezbędne kroki po każdej aktualizacji do integracji z vbulletin 3.6 -> w prostym języku angielskim oznacza to, że na każdej aktualizacji vBET musiałem wykonać specjalny dokument dla integracji z vBulletin 3.6. Więc nie przeredagować wszystko tak, że wydaje się proste dla ciebie, bo języka angielskiego nie jest teorią.


    Nie mogę dać moim logowania serwer ze względów bezpieczeństwa i znowu nie wiem, dlaczego nie możesz przesłać mi hook.php plik do wysłania do serwera siebie.

  7. #17
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Wystarczy powtórzyć to, co mnie i już napisał. To była już omawiana i było już wyjaśnione - proszę zwrócić uwagę, że pisanie tej samej wiadomości, jest traktowane jako spam. Jeśli chcesz tylko napisać jeszcze raz to samo będziemy musieli zacząć usuwać takie ogłoszenia bo ci się tylko śmieci dla przyszłych użytkowników. To jest miejsce publiczne i spam jest niedozwolone. Proszę przeczytaj jeszcze raz swoją wiadomość tutaj:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4533
    i odpowiedź na moje pytanie tutaj:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4578

    Też już odpowiedział na pytanie, dlaczego nie możemy po prostu się modyfikacji i wysłać go do Ciebie - patrz tutaj:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4579

    Ponadto należy pamiętać, że już wysłać do nas po szczegóły dostęp do forum, więc argument o względów bezpieczeństwa trudno w to uwierzyć. I od początku za pomocą vBET wiesz, że używasz go na nie obsługiwana wersja vBulletin - każdy problem na forum wymaga nasz dostęp istnieje (jeśli będziemy go wspierać, bo nie musi).

    Jak napisałem - nie rozumiem, jaki rodzaj gry, w którą są kursujące odmawiając naszej bezpłatnej pomocy i w tym samym czasie popyt, ale jesteśmy próbował tego. Masz rozwiązanie - daje nam dostęp do informacji tak jak to zrobił wcześniej. Jeśli nie chcesz naszej pomocy - to twój wybór. Ze względu na swoje dziwne postawy i talii momencie, powtarzając to samo w kółko, zrobiliśmy to propozycja ograniczona - patrz poprzedni garnki. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, aby pomóc - ale nie może zrobić przeciwko własnej woli.

    Należy pamiętać, że ta dyskusja jest uważany za zakończony. Chyba że masz coś nowego napisać, proszę nie spam. Daliśmy Ci rozwiązania - bezpłatną pomoc na forum i rozwiązanie problemu. Weź go, czy nie - Twój wybór. Należy pamiętać, że będzie nam bardzo miło pomóc

  8. #18
    Członek
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    97

    Default

    Używam vb 3.6 również o to, co robię, więc czas pracy też archiwum, po prostu chcesz się nim podzielić, jeśli ktoś może uczynić go bardziej doskonałe podziel się nim zbyt


    1. Mocowanie flagi w archiwum
    Jeśli flagi nie pokazuje na swoich stronach archiwum, należy użyć tego kroku

    przejdź do panelu admina -> Wtyczki i Produkty -> Plugin Manager -> szukaj wtyczki "flagi Uchwyt w archiwum" bez cudzysłowów

    odnaleźć

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    zastąpić vBulletin Enterprise Tłumacz (vBET) - Powered by vBulletin z forum ścieżki, flagi nie pokazano, bo źle pathor zdjęć bo folderu Archiwum rewrited zbyt w vbseo, więc jesteśmy fixing go tutaj

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    teraz przeładować i sprawdzić ponownie archiwizacji, flagi powinny być pokazał w swoim archiwum strony zbyt








    2. Jeśli używasz rewrited strony archiwum przy użyciu vbseo, a link przetłumaczone na stronę archiwum jest źle link możesz to naprawić za


    na przykład złe dowiązanie w ten sposób, będzie się Strona nie znaleziono błąd

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    jej powinno być tak, powyżej url brakuje nazwę folderu w poniższy pogrubiony, niektórzy ludzie za pomocą / Archive / Lub / Mapa / Nazwa folderu lub inna nazwa katalogu

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    aby rozwiązać ten możemy wykorzystać vbseo CRR

    przejdź do vbseocp.php -> Custom reguł przepisywania -> dodać linię (w dolnej części kolumny CRR), jeśli nazwa folderu archiwum przy użyciu / archive / tak http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    jeśli folder archiwum przy użyciu / mapa / nazwa folderu tak http://www.domain.com/forum/sitemap/ wystarczy zmienić nazwę folderu

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    to załatwi sprawę, można użyć vBET na czas 3,6 strony archiwum









    3. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie jak to w górze strony archiwum kiedyś (nie jest to związane albo z powodu 2 krok wyżej)

    Warning: filemtime () [function.filemtime]: stat failed for [path] / vbet_guestcache/pl/_showthread_php_t_295527.html w [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 53

    korzystać z tego meto instrukcji, I użyć go i jego dzieła
    Ostatnio edytowane przez basketmen; 09-09-10 W 00:19.

  9. #19
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    142

    Default

    @ Michael
    To nie jest zakończona, ponieważ zdecydowałeś to jest skończone kiedy rozwiązać problem.
    Pozdrawiam

    @ Basketman
    zrobiłeś to wszystko sam? To świetnie, spróbuję w najbliższych dniach i poinformujemy.
    Kolega chodzi

    PS. Czy muszę pominąć wszystko w pierwszym poście i po prostu zrobić swoje modding?
    Czy po prostu nie 2 pierwsze kroki, ponieważ nie mam vBSEO?
    Ostatnio edytowane przez mario06; 10-09-10 W 16:06.

  10. #20
    Członek
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    97

    Default

    Quote Napisał mario06 View Post
    @ Michael
    To nie jest zakończona, ponieważ zdecydowałeś to jest skończone kiedy rozwiązać problem.
    Pozdrawiam

    @ Basketman
    zrobiłeś to wszystko sam? To świetnie, spróbuję w najbliższych dniach i poinformujemy.
    Kolega chodzi
    i tylko przy użyciu już ustalenie kodu w tym wątku i innym forum i wiele testów

    i już go używać przez kilka dni i nadal działa, pm do mnie, jeśli potrzebujesz mojej url







    PS. Czy muszę pominąć wszystko w pierwszym poście i po prostu zrobić swoje modding?
    Czy po prostu nie 2 pierwsze kroki, ponieważ nie mam vBSEO?
    ah ten może być różny przypadku problem nr 1 i 2 i dostać Myślę, że spowodowane przez vbseo, ponieważ vbseo rewrited mojej strony archiwum

    można spróbować Michał kod pierwsze, jeśli już nie działa, spróbuj mnie, spróbuj go z eksperymentu, i upewnij się, że plik kopii zapasowej, aby przywrócić, jeśli nie edytowany plik pracy
    Ostatnio edytowane przez basketmen; 10-09-10 W 16:12.

Strona 2 z 3 FirstPierwszy 123 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •