Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: dwa pytania

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    18

    Default dwa pytania

    Mam darmową wersję zainstalowany, wczoraj miałem ~ 200 pająków internetowych spidering przetłumaczonych stron i mój serwer przeszedł 30/10 i musiałem wyłączyć hack wrócić normalne obciążenie serwera.
    Jestem na czas 3,8, można się spodziewać wersji płatnej nie przeciążenie mojego serwera jako darmowa wersja to robi?
    Po drugie, czy wersja płatna tłumaczyć hacki jak vbadvanced CMPS, vbadvanced linki katalog vbgallery PhotoPost?
    Jeśli nie, czy istnieje sposób, aby wyłączyć tłumacz przedsiębiorstwo na tej strony, aby uniknąć linki wchodząc nigdzie?
    Jakie są opcje płatności (cc / banktransfer)?
    To powiedzenie "Bezpłatne aktualizacje przez okres jednego roku", po tym roku muszę płacić pełną ponownie, czy też opłaty upgrade? To ważne, ponieważ 90 $ nie jest to tanie.
    Jeśli używam wersji 3.x mogę po prostu zaktualizować do wersji 4.x lub muszę płacić jeszcze raz?
    Dzięki.

  2. #2
    Członek
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    oczywiście, że wciąż czeka tylko po to żeby mój egzemplarz funkcjonalne, ale mam to samo pytanie, jak również.

    Mam dość duże forum (ponad 500.000 postów) i chciałby, aby zminimalizować obciążenie początkowo w miarę możliwości raz I już jest zainstalowany prawidłowo.

    Chciałbym również, aby się zarejestrować, że coś API Google do ostrożności ... ale nie wiem dokładnie, gdzie się zarejestrować.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Hi. Płatnej wersji vBET ma znacznie lepsze parametry i można oczekiwać, że tłumaczenie będzie szybszy i serwer kochanka obciążenia. Czy nie daje żadnych konkretnych liczb - te mogą iść tylko pomiaru wyników w konkretnym forum, ale można powiedzieć, że wersja płatna jest zoptymalizowany bufor, algorytmy i dodatkowe parametry wydajności.
    Płatna wersja może być zintegrowany z różnych wtyczek. Mogę powiedzieć na pewno, że PhotoPost może być zintegrowany, modów vbadvanced też - nie mogę powiedzieć czy te wszystkie, ale niektóre na pewno. Patrz punkt integracji dla danych.
    Również wersja płatna ma specjalną opcję, aby ustawić adresy URL, które będą ignorowane (bez flag, nie w tłumaczenie śledzenia łącza do tych stron i automatyczne przekierowanie, czy ktoś umieścić języka w URL z ręki).
    Właściwie wspieramy tylko Paypal opcję płatności.
    Po darmowych aktualizacji wygasa wystarczy odnowienie licencji i jest to znacznie tańsze. Rzeczywiste odnowić cena to $ 30 i w przyszłości planujemy, że cena będzie wynosić około 1 / 3 normalnej ceny licencji, ale nie traktują go jako zobowiązanie firmy.
    Kupując licencję vBET kupujesz licencję na vBET 3.x/4.x-nie ma żadnych dodatkowych opłat za aktualizację
    Jeśli masz dodatkowe pytania ba - proszę zapytać. Chętnie pomożemy.

    Quote Napisał Ramses View Post
    Mam darmową wersję zainstalowany, wczoraj miałem ~ 200 pająków internetowych spidering przetłumaczonych stron i mój serwer przeszedł 30/10 i musiałem wyłączyć hack wrócić normalne obciążenie serwera.
    Jestem na czas 3,8, można się spodziewać wersji płatnej nie przeciążenie mojego serwera jako darmowa wersja to robi?
    Po drugie, czy wersja płatna tłumaczyć hacki jak vbadvanced CMPS, vbadvanced linki katalog vbgallery PhotoPost?
    Jeśli nie, czy istnieje sposób, aby wyłączyć tłumacz przedsiębiorstwo na tej strony, aby uniknąć linki wchodząc nigdzie?
    Jakie są opcje płatności (cc / banktransfer)?
    To powiedzenie "Bezpłatne aktualizacje przez okres jednego roku", po tym roku muszę płacić pełną ponownie, czy też opłaty upgrade? To ważne, ponieważ 90 $ nie jest to tanie.
    Jeśli używam wersji 3.x mogę po prostu zaktualizować do wersji 4.x lub muszę płacić jeszcze raz?
    Dzięki.

  4. #4
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    18

    Default

    Dzięki Michał, wkrótce będę złożeniu zamówienia.

  5. #5
    Członek
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    # 1 Czy mogę otrzymać link do rejestracji na rzecz API Google w USA? (Wolę dmuchać na zimne z Google)

    # 2 także wszelkie opcje konfiguracji początkowo mniejsze obciążenie stresem serwer na dużą forum? (Jestem już pojawiły się go utrudniać serwera na początku)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał mikeinjersey View Post
    # 1 Czy mogę otrzymać link do rejestracji na rzecz API Google w USA? (Wolę dmuchać na zimne z Google)

    # 2 także wszelkie opcje konfiguracji początkowo mniejsze obciążenie stresem serwer na dużą forum? (Jestem już pojawiły się go utrudniać serwera na początku)
    #1 Google API rzeczą w USA?... Jeśli ci chodzi o Google API key to masz link w opisie parametru w wszelkie opcje. To jest:
    Korzystanie AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code

    # 2 Proszę zobaczyć tutaj vBET i wydajność wskazówki:
    dla vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    dla vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Polish
    Translated text
    Haaa, jeśli zdałem sobie sprawę, nie mogłem zainstalować darmową wersję będą się ze mnie śmiać ta trudniejsza.
    Tiozinho chciałem sprzedać linceça powiedział nie ma więcej wolnych wersji do testowania ..
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Polish
    Translated text
    Haaa, jeśli zdałem sobie sprawę, nie mogłem zainstalować darmową wersję będą się ze mnie śmiać ta trudniejsza.
    Tiozinho chciałem sprzedać linceça powiedział nie ma więcej wolnych wersji do testowania ..
    Original text
    Jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas instalacji wersji free - wystarczy poprosić o pomoc Należy pamiętać, że na tym forum otrzymasz wsparcie szybko. Jeśli poprosisz o wsparcie vBET na forum vbulettin.org, to możesz już dłużej czekać na niego-to nie jest nasze oficjalne forum, więc wsparcie tam nie idzie tak często, ale wciąż idzie.
    Proszę napisać w naszej sekcji darmowych wersji na tym forum, co to problem, a my pomożemy Ci

    Ponadto należy pamiętać, że darmowa wersja nie ma czasu oceny - można go używać tak długo, jak chcesz, zanim zdecydujesz się kupić lepszą i szybszą

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •