Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 88

Tema: du klausimai

  1. #1
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Pranešimai
    18

    Default du klausimai

    Aš įrengti nemokamą versiją, vakar turėjau ~ 200 vorai internete spidering išverstų puslapių ir mano serveryje buvo daugiau nei 10-30 ir turėjau išjungti Hack grįžti normalus serverio apkrova.
    Aš 3.8 ant vb, aš galiu tikėtis, mokamą versiją nebus perkrauti mano serverį kaip nemokama versija tai daro?
    Antra, ar mokama versija vbadvanced Centimetrų per sekundę, vbadvanced Nuorodų katalogas photopost vbgallery hacks, kaip versti?
    Jei ne, yra būdas išjungti įmonės vertėjas, kad puslapiai būtų išvengta nuorodos vyksta į niekur?
    Kokios yra mokėjimo galimybės (cc / banktransfer)?
    Tai sakydamas: "Nemokamas atnaujinimus vienerius metus po tų metų aš vėl reikia mokėti visą ar yra mokestis atnaujinimas? Tai svarbu, nes 90 $ yra tikrai ne pigus.
    ,, Jei aš naudoju 3.x versija galiu tiesiog atnaujinti 4.x ar man reikia mokėti dar kartą?
    Ačiū.

  2. #2
    Narys
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Pranešimai
    34

    Default

    Žinoma, aš vis dar laukia tik gauti mano kopija funkcinės, bet aš taip pat turi šį tą patį klausimą.

    Turiu gana didelis (daugiau nei 500,000 pranešimų) forume ir norėtumėte sumažinti apkrovos pradžių kiek įmanoma, kai aš jį tinkamai įrengti.

    Aš taip pat norėčiau užsiregistruoti saugos atsargumo priemonių, kad "Google" API dalykas ... bet nežinau, kur tiksliai užsiregistruoti.

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Sveiki. Mokama versija vBET daug geresnių rezultatų galite tikėtis, kad vertimas bus greičiau ir serverio apkrova meilužis. Negalime jums suteikti jokių konkrečių skaičių - tas gali eiti tik veiklos vertinimo konkrečius jūsų forume, bet galiu pasakyti jums, kad mokama versija optimizuotas talpyklos, algoritmai ir papildomi darbiniai parametrai.
    Mokama versija gali būti integruota su įvairių įskiepių. Galiu pasakyti tikrai, kad photopost gali būti integruoja vbadvanced mados - negali pasakyti, visus tuos bet kai kurie tikrai. Prašome žr. skyrių detales integracijos.
    Taip pat mokama versija turi specialią funkciją, nustatyti URL, kuris bus ignoruojami (be vėliavos ten, be vertimo stebėjimo nuorodas į tuos puslapius ir automatinio peradresavimo, jei kas nors kalba URL iš rankų).
    Tiesą sakant, mes palaikome tik Paypal mokėjimo parinktis.
    Po savo nemokamų naujinimų baigiasi, ji yra pakankamai atnaujinti licenciją, ir tai yra daug pigiau. Faktinis atnaujinti kaina yra $ 30, ir ateityje mes planuojame, kad ši kaina bus apie 1 / 3 įprastą licencijos kaina, bet ne gydyti jį kaip verslo pareiga.

    , Jei turite dargi papildomų klausimų - prašome tiesiog paprašykite. Mes padėsime Jums.

    Quote Originally Posted by Ramses View Post
    Aš įrengti nemokamą versiją, vakar turėjau ~ 200 vorai internete spidering išverstų puslapių ir mano serveryje buvo daugiau nei 10-30 ir turėjau išjungti Hack grįžti normalus serverio apkrova.
    Aš 3.8 ant vb, aš galiu tikėtis, mokamą versiją nebus perkrauti mano serverį kaip nemokama versija tai daro?
    Antra, ar mokama versija vbadvanced Centimetrų per sekundę, vbadvanced Nuorodų katalogas photopost vbgallery hacks, kaip versti?
    Jei ne, yra būdas išjungti įmonės vertėjas, kad puslapiai būtų išvengta nuorodos vyksta į niekur?
    Kokios yra mokėjimo galimybės (cc / banktransfer)?
    Tai sakydamas: "Nemokamas atnaujinimus vienerius metus po tų metų aš vėl reikia mokėti visą ar yra mokestis atnaujinimas? Tai svarbu, nes 90 $ yra tikrai ne pigus.
    ,, Jei aš naudoju 3.x versija galiu tiesiog atnaujinti 4.x ar man reikia mokėti dar kartą?
    Ačiū.

  4. #4
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Pranešimai
    18

    Default

    Dėka Michalas, greitai aš savo užsakymą.

  5. #5
    Narys
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Pranešimai
    34

    Default

    # 1 Ar galiu gauti nuorodą užsiregistruoti "Google" API dalykas JAV? (O aš būti safe than sorry su "Google")

    # 2 Taip pat, jokių galimybių konfigūruoti iš pradžių sumažinti serverio streso apkrova didelė forume? (Aš jau laukiasi, jai trukdyti serverio pradžių)

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by mikeinjersey View Post
    # 1 Ar galiu gauti nuorodą užsiregistruoti "Google" API dalykas JAV? (O aš būti safe than sorry su "Google")

    # 2 Taip pat, jokių galimybių konfigūruoti iš pradžių sumažinti serverio streso apkrova didelė forume? (Aš jau laukiasi, jai trukdyti serverio pradžių)
    #1 "Google" API dalykas JAV?... Jei jūs turite galvoje "Google" API raktą, tada jūs turite nuorodą aprašymas parametras vBET funkcijos. Tai yra:
    Naudojant AJAX API raktą - "Google" AJAX paieškos API - "Google Code

    # 2 skaitykite čia vBET ir veiklos užuominų:
    už vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    už vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Uždraustas
    Prisiregistravo
    2010 m. gegužės mėn.
    Pranešimai
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Lithuanian
    Translated text
    Haaa, jei supratau, aš negalėjau įdiegti šį nemokamą versiją juoksis iš manęs TA sunkiau.
    Tiozinho noriu parduoti linceça sakė ne daugiau nemokamą versiją išbandyti ..
    Original text

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Lithuanian
    Translated text
    Haaa, jei supratau, aš negalėjau įdiegti šį nemokamą versiją juoksis iš manęs TA sunkiau.
    Tiozinho noriu parduoti linceça sakė ne daugiau nemokamą versiją išbandyti ..
    Original text
    Jei turite kokių nors klausimų nemokamą versiją diegimo metu - tiesiog prašyti paramos
    Prašome rašyti šiame forume, ką jūsų klausimas ir mūsų nemokamą versiją skyriuje mes padėsime jums

    Taip pat atkreipkite dėmesį, kad nemokama versija neturi įvertinimo metu - jūs galite naudoti ją taip ilgai, kaip norite, prieš jums nuspręsti, pirkti geriau ir greičiau vieno

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •