Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 1 z 2 12 OstatniLast
Wyniki 1 do 10 z 11

Wątek: Flagi nie wyświetla się

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    34

    Default Flagi nie wyświetla się

    Witam,

    I był przy bezpłatnej wersji vBET i to działało dobrze. I odinstalowane i zakupienia pełnej wersji. Teraz flagi nie są wyświetlane w dowolnym miejscu na mojej stronie? Gdy próbuję tłumaczyć ręcznie dodając pl / forum / to działa OK.

    Ponadto, jeśli włączyć "Tłumaczenia Menu rozwijane" cały styl jest nieprawidłowy.

    Używam vBulletin 4.0.3.

    Dzięki!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Hi.

    I już odpowiedział na ten temat na inny post, ale myślę, że nie zrozumiałem - myślałem, że flagi obrazy nie są wyświetlane. Jak rozumiem teraz cała sekcja flagi nie jest widoczna na wszystkich.

    Zakładam, że masz niestandardowy układ na forum. To może być problem - wciąż powinien być wyświetlany (może złamane, ale powinny). Prosimy spróbować umieścić flagi w niestandardowych miejsce. Ponadto prosimy o przesłanie pełnego adresu URL forum - zobaczymy wyjścia HTML i szukać przyczyny - również dla rozwijanego menu.

    Rozumiem, że masz wyłączone menu rozwijanego teraz, ponieważ jest uszkodzony - wyślij nam zrzut ekranu i wyjścia HTML, gdy menu jest dostępne. Również tutaj - proszę spróbować własnych miejscu - to możliwe, że domyślne lokalizacje nie są odpowiednie dla zmieniony wygląd.

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    Quote Napisał vBET View Post
    Hi.

    I już odpowiedział na ten temat na inny post, ale myślę, że nie zrozumiałem - myślałem, że flagi obrazy nie są wyświetlane. Jak rozumiem teraz cała sekcja flagi nie jest widoczna na wszystkich.

    Zakładam, że masz niestandardowy układ na forum. To może być problem - wciąż powinien być wyświetlany (może złamane, ale powinny). Prosimy spróbować umieścić flagi w niestandardowych miejsce. Ponadto prosimy o przesłanie pełnego adresu URL forum - zobaczymy wyjścia HTML i szukać przyczyny - również dla rozwijanego menu.

    Rozumiem, że masz wyłączone menu rozwijanego teraz, ponieważ jest uszkodzony - wyślij nam zrzut ekranu i wyjścia HTML, gdy menu jest dostępne. Również tutaj - proszę spróbować własnych miejscu - to możliwe, że domyślne lokalizacje nie są odpowiednie dla zmieniony wygląd.
    Próbowałem niestandardowy kod:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    Adres URL jest przepisanie
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Brak flagi Zostawiłem tam kod, aby zobaczyć ...

    Niech nie martwić rozwijanej teraz.

  4. #4
    Członek
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    Flagi są teraz wyświetlane ... Nie wiem co się stało?

    Pierwotnie mogę skopiować / wkleić klucz w Poszedłem więc do pola klucza licencyjnego, i udał się do końca a następnie naciśnij DELETE, aby sprawdzić, czy dodatkowe niewidoczny znak ASCII został wklejony, teraz działa.

    Nie wiem, ale działa teraz.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Nie wiem, ale wielki

    Proszę zachować spokój - takie rzeczy się dzieje, a my jesteśmy tu by pomóc go rozwiązać

  6. #6
    Członek
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    34

    Default

    Quote Napisał vBET View Post
    Nie wiem, ale wielki

    Proszę zachować spokój - takie rzeczy się dzieje, a my jesteśmy tu by pomóc go rozwiązać
    Wiem, że jestem programistą w C, C + +, PHP i VB przez 20 + lat, więc znam się na problemach.

    Szkoda, że nie więcej czasu na rozwiązywanie siebie, ale praca zabiera cały mój czas!

  7. #7
    Członek
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    59

    Default

    moje flagi nie są wyświetlane albo

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał hotslot View Post
    moje flagi nie są wyświetlane albo
    Który? Rozwijanego menu lub liście? Proszę sprawdzić konfigurację flagi (upewnij się, że są to ukłon w stronę osób niepełnosprawnych). Jeśli masz niestandardowy układ następnie sprawdzić różne flagi pozycji - pozycje domyślne zawsze będzie działać na domyślny układ - na indywidualne układy niekoniecznie. Również pod koniec po prostu spróbować własnych miejsce.

  9. #9
    Członek
    Zarejestrowany
    Kwiecień 2010
    Wiadomości
    59

    Default

    zobaczyć, jak twoje pokazuje się na swój profil? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Moje profile użytkowników forum nie.

    Zobacz Profil: SlotFan - Hot Automaty

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał hotslot View Post
    zobaczyć, jak twoje pokazuje się na swój profil? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Moje profile użytkowników forum nie.

    Zobacz Profil: SlotFan - Hot Automaty
    Wystarczy ustawić język domyślny w User CP.

    Również - należy pamiętać, że masz jakiś błąd na stronie, który podałeś:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Strona 1 z 2 12 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •