Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast
Rezultati 1 na 10 od 11

Thread: Zastave se ne prikazuje

  1. #1
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default Zastave se ne prikazuje

    Pozdrav,

    Sam bio koristeći slobodan inačici vBET i to je radio dobro. Ja deinstaliran i kupio punu verziju. Sada zastave ne prikazuju nigdje na mojoj stranici? Ako JA pokušati prevoditi ručno dodavanjem PL / forum / to radi OK.

    Također, ako mogu omogućiti 'Prijevodi padajućem izborniku' cijeli stil nije ispravan.

    Ja sam koristeći vBulletin 4.0.3.

    Hvala!

    Greg

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Bok.

    Već sam odgovorio o tome na različite post, ali mislim da sam pogrešno - Mislio sam da zastave slike se ne prikazuju. Kao što sam sada razumijem cijeli zastave dio nije vidljiv na sve.

    Pretpostavljam da imate običaj izgleda na vašem forumu. To može biti problem - još uvijek bi trebao biti prikazan (možda slomljena, ali mora). Pokušajte staviti zastave u prilagođenim mjestu. Također molimo da nam pošaljete svoj puni URL forum - vidjet ćemo HTML izlaz i tražiti uzrok - i za padajući izbornik.

    Jasno mi je da ste s invaliditetom padajućem izborniku sada, jer je slomljena - pošaljite nam zaslon metak i HTML izlaz kada je izbornik dostupan. Također ovdje - pokušajte običaj mjesto - to može biti da zadani lokacije nisu prikladne za vaš promijenila izgled.

  3. #3
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Bok.

    Već sam odgovorio o tome na različite post, ali mislim da sam pogrešno - Mislio sam da zastave slike se ne prikazuju. Kao što sam sada razumijem cijeli zastave dio nije vidljiv na sve.

    Pretpostavljam da imate običaj izgleda na vašem forumu. To može biti problem - još uvijek bi trebao biti prikazan (možda slomljena, ali mora). Pokušajte staviti zastave u prilagođenim mjestu. Također molimo da nam pošaljete svoj puni URL forum - vidjet ćemo HTML izlaz i tražiti uzrok - i za padajući izbornik.

    Jasno mi je da ste s invaliditetom padajućem izborniku sada, jer je slomljena - pošaljite nam zaslon metak i HTML izlaz kada je izbornik dostupan. Također ovdje - pokušajte običaj mjesto - to može biti da zadani lokacije nisu prikladne za vaš promijenila izgled.
    Pokušao sam prilagođeni kod:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL prepisati
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Ne zastave Sam otišao kod tu za vas da vidite ...

    Nemojmo brinuti o padajućeg sada.

  4. #4
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    Zastave su sada prikazuju ... Ne znam što se dogodilo?

    Izvorno, ja copy / zalijepili ključne rezervirati tako sam otišao na teren ključ licence, i otišao do kraja a zatim pritisnite DELETE li dodatni nevidljivi ASCII karakter bio zalijepljen, a sada to radi.

    Ne znam, ali to radi sada.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Ne znam, ali velika

    Molim ostati cool - te stvari se događa, a mi smo ovdje da vam pomoći riješiti ga

  6. #6
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    34

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Ne znam, ali velika

    Molim ostati cool - te stvari se događa, a mi smo ovdje da vam pomoći riješiti ga
    Znam da sam programer u C, C++, PHP i VB već 20+ godina tako da sam upoznat s problemima.

    Volio sam imao više vremena za sebe rješavanje problema, ali posao je uzimajući sve svoje vrijeme!

  7. #7
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    59

    Default

    moje zastave se ne prikazuju ili

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by hotslot View Post
    moje zastave se ne prikazuju ili
    Koja? Padajući izbornik ili popis? Molimo provjerite zastave konfiguracije (pobrinite se da su to glavom s invaliditetom). Ako imate običaj izgled a zatim provjerite različitim zastavama pozicije - zadane pozicije uvijek će raditi na zadani izgled - na prilagođenih izgleda ne mora nužno. Također, na kraju samo pokušati običaj mjesto.

  9. #9
    Član
    Registracija
    Travnja 2010
    Postovi
    59

    Default

    vidjeti kako tvoje prikazuje se na svoj profil? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Moj Forum Članovi profila to ne.

    Pogledaj profil: SlotFan - Hot Slot Machines

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Quote Originally Posted by hotslot View Post
    vidjeti kako tvoje prikazuje se na svoj profil? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

    Moj Forum Članovi profila to ne.

    Pogledaj profil: SlotFan - Hot Slot Machines
    Samo postaviti zadani jezik za Korisnički CP.

    Također - imajte na umu da ste neke pogreške na stranici koju je dao:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Stranica 1 od 2 12 ZadnjiLast

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •