Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 1 z 2 12 OstatniLast
Wyniki 1 do 10 z 11

Wątek: Vobt 5 wymaga, by przenieść się do VBBS 5?

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default Vobt 5 wymaga, by przenieść się do VBBS 5?

    Runda 492BF znajduje się obecnie na serwerze vBBS 4.2.5, ale w celu zaktualizowania do najnowszej wersji 5xx, aby usunąć moje niestandardowe szablony mobilne i użyć reaktywnego projektu. Czy jest wiele w drodze do modernizacji vbet do 5, jak również?

    Tylko, żeby moje kaczki włożone do góry wcześnie.

    Dzięki

  2. #2
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Hmm, czy jest jeszcze ścieżka z 4,2 do 5?

  3. #3
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Miałem nadzieję, że ma pan jakiś wgląd. Ponieważ próbuję przejść do VB5, głównie dla reaktywnych szablonów, mogę zaktualizować (zachowaj) tłumaczenia z VB4?

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Witaj i przykro z powodu czasu odpowiedzi.

    Aby zaktualizować wersję vBET 4.x do wersji 5.x, wystarczy wykonać aktualizację standardową. Należy pamiętać, że w biuletynie informacyjnym vBBS 5 jest znacznie więcej, że w biuletynie 4 i z powodu tych ograniczeń istnieją pewne miejsca w biuletynie nr 5, gdzie nie jesteśmy w stanie ograniczyć liczby lub nazw użytkowników.
    Ostatnio edytowane przez vBET; 27-10-18 W 16:47.

  5. #5
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Widzę, że VB5 nie będzie już korzystać z poczty, czy tłumaczenia zostaną utracone w czasie aktualizacji?


    Dziękujemy!

    Tak wiele, aby przygotować się do VB5 tylko po to, aby reaktywne:/

  6. #6
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    Przepraszam, że się nie znalazłem i nie wiem, jak duża jest katastrofa, która przenosi się na vb5.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    vBET wspiera vB5 (możesz zobaczyć go na naszym forum testów-link jest na górze strony). Grupy forów nie są aktualizowane z wersji vB4 do vB5, ale jest to decyzja indywidualna. W tym momencie pracujemy nad nową wersją vBET, aby obsłużyć niektóre zmiany w najnowszych wersjach vB5 (takich jak nowe stronicowanie). Nadal vBET5.x jest OK dla wersji vB5. Tłumaczenia nie zostaną utracone podczas aktualizacji do czasu, gdy nikt nie usunie tabel vBET z bazy danych.

    PS.
    Teraz koncentrujemy się na vB5.4.5, a nie vB5.5.0, ponieważ ostatni wymaga PHP7 i w naszej opinii nie wielu użytkowników będzie wkrótce uaktualnić. Oczywiście, że będziemy się trzymać na bieżąco, nadal najpierw chcemy obsłużyć wszystkie znane problemy z vB5.4.5
    Ostatnio edytowane przez vBET; 06-02-19 W 21:56.

  8. #8
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    OK, tak jak powiedziałem im w kwestii, gdzie potrzebuję vb5 głównie na to, aby miejsce reaktywne dla użytkowników Momobile

  9. #9
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Czerwiec 2010
    Wiadomości
    276

    Default

    z vb5 jej używanie bootstrap, więc jego po prostu wyświetlacz, który jest przenośny freindly

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    W takim przypadku nie powinno być żadnych problemów. Jedną z rzeczy, które mogę myśleć, jest to, że flagi mogą zająć zbyt wiele miejsca, jeśli obsługiwać wiele języków, ale to jest coś, co może być obsługiwane przez zmiany szablonu.

    Uwaga:
    Produkt vBET nie został przetestowany dla Mobile part of vB5. Następne wydanie przyniesie wiele zmian i nie możemy tego dłużej zwlekania. Tak więc mobile będą musiały czekać. Nie przetestowaliśmy VBET dla urządzeń mobilnych, nie wiemy czy będzie działać dobrze czy nie. Utwórz żądanie zmiany lub raport o błędzie dla programu vBET5, jeśli wystąpią problemy z urządzeniami mobilnymi. Ale najlepiej poczekać do następnej wersji, a potem zobaczyć wyniki. Mamy nadzieję na wydanie w ten lub następny weekend.

Strona 1 z 2 12 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •