Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 1 z 2 12 OstatniLast
Wyniki 1 do 10 z 13

Wątek: Darmowe rozdziały książki "Wojny żywiołów" i KONKURS na okładkę!

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default Darmowe rozdziały książki "Wojny żywiołów" i KONKURS na okładkę!

    This text was not translated, because it is originally in Polish
    Książka już wydana. Opinie i recenzje na temat książki "Wojny żywiołów. Przebudzenie Ziemi: Udręczeni"
    Quote Originally Posted by moje-ukochane-czytadelka
    Jest do pozycja obowiązkowa dla każdego fana fantastyki.

    Autor cały czas utrzymywał mnie w napięciu i ciekawości
    ...
    Nie mogę się doczekać kiedy agresji przeniosę się zrobić tego wydawaną
    Quote Napisał Ewelina Kiełbasińska
    Polecam książkę właśnie skoczyłam czytać. Jest genialna, wciągająca i intrygująca

    nie spodziewałam się tego po fantazji
    Quote Napisał szczere-recenzje.pl
    Jeśli chcecie zupełnie oderwać się od rzeczywistości i na dobre kilka dni wsiąknąć źli w świat, do Wojny był żywiołów są czymś dla.
    ...
    przypomina nieco Sapkowskiego, nieco Tolkiena, k. Staszewski / chyba Grę o tron

    ten obszerny tom (debiut fabularny młodego autora) powinien z pewnością znaleźć się na półce każdego, nie tylko nastoletniego, wielbiciela stylizowanych na średniowiecze krain, tajemniczych stworzeń i magicznych pojedynków.
    Quote Napisał zapiski-okularnicy.pl
    do książka, która pobudziła moją wyobraźnię i ciekawość. Najchętniej od razu sięgnęłabym po kolejną CCC.
    ...
    Jestem pod dużym wrażeniem tej lektury. Nie spodziewałam się, ĹĽe aż tak mnie wciągnie.
    ...
    mogę polecić wszystkim mogę sie fanom tego gatunku
    Quote Napisał Globster na lubimyczytac.pl
    jest tu bezwzględność spotykana u Martina, ogromny wielowymiarowy świat i mnogość wątków ala Erikson, czy też dokładne opisy batalistyczne kojarzące mi się z Forgotten Realms.
    ...
    Czytając miałem często nieodpartą pokusę przekartkowania części stron aby zobaczyć co stanie się z moim ulubionym bohaterem.
    ...
    książkę mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim mogę sie fanom gatunku
    Linki pełnych recenzji/opinii dostępne na http://www.wydawnictwozywioly.pl/wpisy/recenzje-i-opinie/



    Pierwotna treść posta:
    Z przyjemnością udostępniam go jakiemuś klanowi darmową próbkę obliczana części serii "Wojny żywiołów", pod tytułem "Przebudzenie Ziemi: Udręczeni" (158 stron). Link darmowej próbki znajdziesz na:
    https://www.Facebook.com/wojny.zywiolow

    Jednocześnie ogłaszam konkurs na grafikę czy okładki książki z nagrodą o wartości 1500zł. Pełne warunki konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie fanpage "Wojny żywiołów" (patrz link powyżej).
    Ostatnio edytowane przez vBET; 13-06-15 W 22:37.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish Konkurs na okładkę książki rozstrzygnięty!

    Z ogromną przyjemnością pragnę ogłosić, iż konkurs na grafikę do okładki pierwszej części z cyklu „Wojny żywiołów” pod tytułem „Przebudzenie Ziemi: Udręczeni” został rozstrzygnięty. Nawet już na początku miesiąca

    Wygrała praca na, moim zdaniem, fenomenalnym poziomie, z fantastycznym układem uwzględniającym konieczność rozmieszczenia wszystkich typowych elementów okładki. Wartość artystyczna jak i nawiązanie samej pracy do treści książki również są wspaniałe. Zwycięską pracę konkursową (jak i wszystkie inne prace zgłoszone do konkursu) można obejrzeć tutaj:
    https://www.facebook.com/events/752897478115231

    Gratuluję zwyciężczyni konkursu i zachęcam wszystkich do zwrócenia uwagi na jej pracę.

    Przypominam, że nadal dostępna jest darmowa próbka w postaci 154 stron pierwszej części książki (prologi i 2 pierwsze rozdziały). Link do darmowej próbki można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/wojny.zywiolow

  3. #3
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Grudnia 2014
    Wiadomości
    2

    Default

    Dzięki za bezpłatną próbkę, wola wzi¹æ pewien patrzeæ na zwycięzcę w pracy.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish Książka już dostępna w księgarniach

    I dla wszystkich śledzących losy okładki informacja, że książka już jest dostępna w księgarniach
    Także nadal dostępne są darmowe 2 rozdziały do ściągnięcia z fanpage: www.facebook.com/wojny.zywiolow

    Sama okładka w wersji końcowej:
    Ostatnio edytowane przez vBET; 12-12-14 W 07:53.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish
    Quote Originally Posted by Ewelina Kiełbasińska (na fanpage)
    Polecam książkę właśnie skoczyłam czytać. Jest genialna, wciągająca i intrygująca Mi k. Staszewski / zapadł w elegancka, dziesięć fragmentu bo nie spodziewałam się tego po fantazji: "... Złodziej w nocy
    Takie coś naprawdę cieszy

    Źródło: Final na fanpage Wojny żywiołów

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish
    Quote Originally Posted by szczere-recenzje.pl
    Jeśli chcecie zupełnie oderwać się od rzeczywistości i na dobre kilka dni wsiąknąć źli w świat, do Wojny był żywiołów są czymś dla.

    .. .ten obszerny tom (debiut fabularny młodego autora) powinien z pewnością znaleźć się na półce każdego, nie tylko nastoletniego, wielbiciela stylizowanych na średniowiecze krain, tajemniczych stworzeń i magicznych pojedynków.
    Pełna recenzja dostępna w innym na szczere-recenzje.pl/michal-podbielski-wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/2822/

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish
    Quote Originally Posted by moje-ukochane-czytadelka
    Jest do pozycja obowiązkowa dla każdego fana fantastyki.
    ...
    Autor cały czas utrzymywał mnie w napięciu i ciekawości
    ...
    Nie mogę się doczekać kiedy agresji przeniosę się zrobić tego wydawaną
    Pełna recenzja dostępna w innym na moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com/2015/02/242wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.htmlp

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish
    Quote Originally Posted by zapiski-okularnicy.pl
    do książka, która pobudziła moją wyobraźnię i ciekawość. Najchętniej od razu sięgnęłabym po kolejną CCC.
    ...
    Jestem pod dużym wrażeniem tej lektury. Nie spodziewałam się, ĹĽe aż tak mnie wciągnie.
    ...
    mogę polecić wszystkim mogę sie fanom tego gatunku
    Pełna recenzja dostępna w innym na www.zapiski-okularnicy.pl/2015/03/micha-podbielski-wojny-zywioow.html

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish
    Quote Originally Posted by Globster na lubimyczytac.pl
    jest tu bezwzględność spotykana u Martina, ogromny wielowymiarowy świat i mnogość wątków ala Erikson, czy też dokładne opisy batalistyczne kojarzące mi się z Forgotten Realms.
    ...
    Czytając miałem często nieodpartą pokusę przekartkowania części stron aby zobaczyć co stanie się z moim ulubionym bohaterem.
    ...
    książkę mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim mogę sie fanom gatunku
    Pełna opinia dostępna w innym na lubimyczytac.pl/ksiazka/242437/wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/opinia/25012707
    Ostatnio edytowane przez vBET; 20-03-15 W 21:09.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish Dla zainteresowanych poezja autora serii fantasy "Wojny żywiołów"

    Miłej lektury

Strona 1 z 2 12 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •