Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Google Email

  1. #1
    Członek
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    80

    Default Google Email

    Nazywam się Adam Feldman, a ja jestem menedżer produktu w Google. Widzę, że zgłosili się do kluczowych dla Google AJAX API jakiś czas temu, że masz stronę internetową lub aplikację z wykorzystaniem tego klucza po stronie serwera (REST) wnioski.

    Aby zapobiec uzasadnionych pytań, które pochodzą z jednego adresu IP z zakwalifikowane jako zautomatyzowanych zapytań, oferujemy teraz nowy parametr URL, które mogą być używane do identyfikacji użytkownika końcowego, który poprosił o zapytania. Przekonacie się, że naszymi Warunkami użytkowania wymaga, aby każdy wniosek API są dokonywane na rzecz użytkowników końcowych działań, a ten nowy parametr "userip", powinny być zawarte ze wszystkimi po stronie serwera żądania, aby zapewnić, że korzystanie z API nie jest błędnie zidentyfikowana jako nadużycie.
    Czy to dodane w vBET?

    Dzięki

  2. #2
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Grudzień 2009
    Wiadomości
    276

    Default

    Właśnie ten sam adres e-mail. Od minięciu IP to nowa funkcja API, wątpię, uwzględnionej w vBET jeszcze.

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Listopad 2009
    Wiadomości
    64

    Default

    Ja też dostałem tego maila, co należy zrobić?

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    To nie jest wliczony w cenę - nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości i dodać coś, co nie istnieje w momencie produkcji

    Co należy zrobić - po prostu czekać na nową wersję, będziemy wspierać go tam Nie ma pośpiechu - nie jest wymagane.

  5. #5
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Wiadomości
    2

    Default

    To naprawdę dobry znak uzyskanie związane z publikacji konta poczty Google.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •