Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Zakup pytania / instalacji

  1. #1
    Zakazany
    Zarejestrowany
    Maja 2012
    Wiadomości
    1

    Default Zakup pytania / instalacji

    Hi I 'm całkiem nowy vBulletin i mody, a więc mam kilka pytań.

    Chciałem kupić to plugin/Dodaj na, ale chcę, aby upewnić się, że nadal obecnie jest obsługiwany w całości. A friend of mine zakupione to dla swojej witryny, ale nie otrzymał niezbędne do pracy kod aktywacji. Również próbował kontakt z pomocą techniczną kilka razy ale nie otrzymała żadnych pomocy.

    Chciałbym do zakupu, jest to najlepszy tłumacz, którą widziałem, ale nie chcę wszelkich problemów z instalacji. Czy jest zakup Obsługa instalacji z rozszerzenia, tak, aby można było zainstalować dla mnie z kodem właściwą potrzebne dla aktywacji.

    Może również proszę Dlaczego mój przyjaciel może nie być uzyskiwanie wszelkie wsparcie dla jego wydania aktywacji? Nie można odnaleźć jego kod i ma pocztą kilkakrotnie je zdobyć. On również próbował wprowadzić stanowisk w tym forum, ale jego stanowiska nie są wyświetlane w górę tutaj. Kocham byłby znacznie uzyskanie tej wtyczce zainstalowane na moje forum bardzo szybko, tak bardzo ceniona jest Twoja odpowiedź.

    Dziękuję.
    Fernando

  2. #2
    Emeryturze;)
    Zarejestrowany
    Sierpień 2011
    Wiadomości
    441

    Default

    Cześć
    W przypadku zakupu usługi instalacji zrobimy całego montaż zamiast można -tak więc nie trzeba martwić się o montaż usługi.

    Temat problemu przyjaciela. Robimy wszystkie obsługują tylko przez nasze forum - i stanowisko każdego nowego użytkownika muszą być moderowany, tak mu nie postrzegać swoje stanowisko, tuż po napisał go. Każde ogłoszenie nas odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.

    Oto wątku, gdzie stało się podobnych sytuacjach (może to Twój przyjaciel post) KLIKNIJ PRZYCISK -jak można se staraliśmy się pomoc, ale nie ma żadnej odpowiedzi od użytkownika

  3. #3
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lutego 2014
    Wiadomości
    1

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Polish
    Translated text
    Witam, jak długo potrwa do instalacji i aktywacji produktu? dla mnie to ma tylko 5 języków, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański i portugalski, dla innych języków nie jesteśmy zainteresowani w tej chwili.
    Także proszę was, jeśli zrobić sobie Darmowe API aktywacja, ponieważ nie wiemy, jak aktywować te produkty.
    dzięki
    Original text

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał fernando View Post
    Chciałem kupić to plugin/Dodaj na, ale chcę, aby upewnić się, że nadal obecnie jest obsługiwany w całości. A friend of mine zakupione to dla swojej witryny, ale nie otrzymał niezbędne do pracy kod aktywacji. Również próbował kontakt z pomocą techniczną kilka razy ale nie otrzymała żadnych pomocy.
    Historia, którą napisałeś jest fałszywe. I to jest łatwe do rozpoznania dla nas, że został oszukany, bo kod aktywacyjny (kod licencyjny) jest dostępny dla każdego klienta na stronie pobierania blisko link do pobrania. Więc twój przyjaciel miał go zobaczyć, jeśli on pobrany produkt.
    Również nie jest prawdą, że każdy z klientów nie uzyskać pomoc kiedykolwiek. Możemy zawsze odpowiedzi na posty na tym forum i sprawdzić to sobie po prostu przechodząc wątku przez wątek.

    Tak dla wyjaśnienia - wspieramy wszelkie i masz to forum o wsparcie.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał Alex69 View Post
    Text automatically translated from: Italian to: Polish
    Translated text
    Witam, jak długo potrwa do instalacji i aktywacji produktu? dla mnie to ma tylko 5 języków, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański i portugalski, dla innych języków nie jesteśmy zainteresowani w tej chwili.
    Także proszę was, jeśli zrobić sobie Darmowe API aktywacja, ponieważ nie wiemy, jak aktywować te produkty.
    dzięki
    Original text
    Instalacja jest banalna - wystarczy wgrać pliki na serwer i product.xml przez Admin CP. Nadal trzeba skonfigurować wszelkie. Niezbędne opcje są opisane w pliku readme.
    Ostatnio edytowane przez vBET; 11-03-14 W 12:41.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •