Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 5 του 5

Θέμα: Αγορά ερωτήσεις / εγκατάσταση

  1. #1
    Απαγορευμένες
    Εγγραφή
    Μαΐου 2012
    Μηνύματα
    1

    Default Αγορά ερωτήσεις / εγκατάσταση

    Γεια σου, είμαι σχετικά νέος σε vBulletin και mods και λοιπόν σε μερικές ερωτήσεις.

    Θα ήθελα να την αγοράσετε αυτό plugin/προσθήκη-με, αλλά θέλω να βεβαιωθείτε ότι ακόμα αυτή τη στιγμή υποστηρίζεται πλήρως. Ένας φίλος μου αγοράσει αυτό για την τοποθεσία του, αλλά αυτός δεν έλαβε τον κωδικό ενεργοποίησης που είναι απαραίτητες για την εργασία. Επίσης, προσπάθησε επικοινωνώντας με την υποστήριξη πολλές φορές αλλά δεν έχει λάβει κάθε βοήθεια.

    Θα ήθελα να αγοράσει αυτό, όπως αυτό είναι ο καλύτερος Μεταφραστής έχω δει, αλλά δεν θέλω να έχουν κάποιο πρόβλημα εγκατάστασης. Θα μπορώ να αγοράσω υποστήριξη εγκατάστασης με το πρόσθετο, έτσι ώστε να μπορείτε να εγκαταστήσετε μου με τον σωστό κωδικό που απαιτούνται για την ενεργοποίηση.

    Ερωτώ επίσης γιατί ο φίλος μου μπορεί να δεν είναι λήψη κάθε υποστήριξη για το θέμα του ενεργοποίηση; Ο ίδιος δεν μπορεί να βρει τον κωδικό και έχει ηλεκτρονική αλληλογραφία αρκετές φορές θα το προμηθευτείτε. Προσπάθησε επίσης να κάνετε δημοσιεύσεις σε αυτό το φόρουμ, αλλά ο δημοσιεύσεις δεν εμφανίζονται εδώ. Σε μεγάλο βαθμό, θα ήθελα πολύ να λάβετε αυτό το plugin εγκατασταθεί πολύ σύντομα σε μου φόρουμ έτσι την απόκρισή σας εκτιμάται σε μεγάλο βαθμό.

    Σας ευχαριστώ.
    Φερνάντο

  2. #2
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Γεια
    Εάν αγοράσετε υπηρεσία εγκατάστασης θα κάνουμε το σύνολο εγκατάστασης αντί από εσάς -έτσι δεν χρειάζεται να ανησυχείτε για υπηρεσία εγκατάστασης.

    Σχετικά με το θέμα σας φίλο. Κάνουμε όλα στήριξη μόνο από το φόρουμ μας - και του νέου χρήστη κάθε καταχώρηση πρέπει να μετριαστεί, έτσι ότι ο ίδιος δεν δει τη θέση του, ακριβώς μετά το έγραψε. Απαντήσουμε το συντομότερο κάθε σταθμό.

    Εδώ είναι το νήμα παρόμοιες καταστάσεις, όπου έχει happend (ίσως είναι θέση του φίλου σας) ΚΆΝΤΕ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΚΟΥΜΠΊ -όπως μπορείτε να κάνετε se προσπαθήσαμε να βοηθήσει, αλλά δεν υπάρχει καμία απάντηση από το χρήστη

  3. #3

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Greek
    Translated text
    Γεια σου, πόσο καιρό θα πάρει για να εγκαταστήσετε και να ενεργοποιήσετε το προϊόν; μου παίρνει μόνο 5 γλώσσες, Αγγλικά, γαλλικά, γερμανικά, ισπανικά και Πορτογαλικά, για άλλες γλώσσες μας ενδιαφέρει δεν αυτή τη στιγμή.
    Επίσης σας ρωτήσω αν το κάνετε μόνοι σας δωρεάν ενεργοποίηση API, γιατί δεν ξέρω πώς να ενεργοποιήσετε τα προϊόντα αυτά.
    ευχαριστίες
    Original text

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από fernando View Post
    Θα ήθελα να την αγοράσετε αυτό plugin/προσθήκη-με, αλλά θέλω να βεβαιωθείτε ότι ακόμα αυτή τη στιγμή υποστηρίζεται πλήρως. Ένας φίλος μου αγοράσει αυτό για την τοποθεσία του, αλλά αυτός δεν έλαβε τον κωδικό ενεργοποίησης που είναι απαραίτητες για την εργασία. Επίσης, προσπάθησε επικοινωνώντας με την υποστήριξη πολλές φορές αλλά δεν έχει λάβει κάθε βοήθεια.
    Η ιστορία που γράψατε είναι ΨΕΎΤΙΚΟ. Και είναι εύκολο να αναγνωριστεί για εμάς ότι ήταν εξαπατημένοι, επειδή δραστηριοποίηση code (κώδικας αδειών) είναι διαθέσιμα για κάθε πελάτη στη σελίδα λήψης κοντά κατεβάζω σύνδεσμος. Έτσι ο φίλος σας θα έπρεπε να το δείτε αν αυτός κατεβάσει το προϊόν.
    Επίσης δεν είναι αλήθεια ότι κάποιος από τους πελάτες σας δεν λάβετε βοήθεια ποτέ. Εμείς πάντα απάντηση σε θέσεις σχετικά με αυτό το φόρουμ, και μπορείτε να το ελέγξετε τον εαυτό σας ακριβώς με τη μετάβαση νήμα από το νήμα.

    Έτσι για να διευκρινιστεί - υποστηρίζουμε VBET και έχετε αυτό το φόρουμ για την υποστήριξη σας.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από Alex69 View Post
    Text automatically translated from: Italian to: Greek
    Translated text
    Γεια σου, πόσο καιρό θα πάρει για να εγκαταστήσετε και να ενεργοποιήσετε το προϊόν; μου παίρνει μόνο 5 γλώσσες, Αγγλικά, γαλλικά, γερμανικά, ισπανικά και Πορτογαλικά, για άλλες γλώσσες μας ενδιαφέρει δεν αυτή τη στιγμή.
    Επίσης σας ρωτήσω αν το κάνετε μόνοι σας δωρεάν ενεργοποίηση API, γιατί δεν ξέρω πώς να ενεργοποιήσετε τα προϊόντα αυτά.
    ευχαριστίες
    Original text
    Εγκατάσταση είναι ασήμαντο - φορτώσετε μόνο αρχεία στο διακομιστή και product.xml από Admin CP. Ακόμα θα πρέπει να ρυθμίσετε το vBET. Απαραίτητες επιλογές που περιγράφονται στο αρχείο readme.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vBET? 11-03-14 στο 12:41.

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off