Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 2 z 2

Wątek: vBET spowodowało, że moje tagi straciły indesku Google!

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Maj 2011
    Wiadomości
    11

    Default vBET spowodowało, że moje tagi straciły indesku Google!

    This text was not translated, because it is originally in Polish Mam zainstalowane Twoje mody NLP-er - automatic thread tagger i vBet w wersji darmowej.

    Od kiedy zainstalowałem vBET zauważyłem, że z indeksu Google wypadły mi tagi z podstawowego jeżyka (polski).

    Z tego co widzę to na Twoim forum też jest zaindeksowanych tylko 50 tagów: wpisz site: adres forum na Google, bo ja nie moge wkleić linka.

    Może jest to spowodowane tym, że są błędy w Sitemapie (tak mówią mi narzędzia dla webmastera)? Dokłądniej to one sugerują, że kilka linków prowadzi do tej samej lokalizacji.

    Może czas nad tym pomyśleć NLP-er? Liczba wizyt dziennie spadła mi z 13 do 10 tys przez to, że tagi wypadły z indeksu.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    This text was not translated, because it is originally in Polish Podaj proszę link do serwisu, żebyśmy mogli zobaczyć co się dzieje, czy nie ma jakiś przekierowań, czy same linki dobrze działają.
    Natomiast co do portalu simple-NLP to podajesz nieprawdziwe dane, obecnie w języku podstawowym Google zaindeksował tam około 275 wyników i myślę, że to są wszystkie tagi jakie istnieją w tamtym forum (istnieje tam niecałe 120, ale niektóre mają po kilka stron w wynikach). Prosta weryfikacja - wrzuć to zapytanie do Google:
    Code:
    site:forum.simple-nlp.pl/tags/
    W związku z ta pomyłką z Twojej STRONY podejrzewam, ZE mogła zajść pomyłka odnośnie Też zaindeksowanych tagów w Twoim własnym forum - link podeślij do najpierw do zweryfikujemy.

    Piszesz o błędach - podaj konkrety. NIE Jestesmy w stanie ustosunkować SIĘ zrobić nieokreślonych Błędowska, odbytu POMOC Bez konkretnych Informacji.

    Zupełnie na marginesie - vBET nie modyfikuje stron w języku naturalnym (poda dodaniem flaga) tak więc jeśli istotnie znikają strony tagów z indeksu, aby proponuję zweryfikować czy czasem nie słuchowisko jeden zablokowane w plikach robots.txt

    Prześlij Prosze niezbędne Informacje.
    Ostatnio edytowane przez vBET; 18-05-11 W 20:14.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •