Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Strona 1 z 2 12 OstatniLast
Wyniki 1 do 10 z 17

Wątek: Facebook Jak Przycisk

  1. #1
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2010
    Wiadomości
    210

    Default Facebook Jak Przycisk

    Dodałem Facebook, takich jak przycisk na mojej stronie.

    To działa dobrze z wyjątkiem, gdy i jak przetłumaczone na stronę.

    Url, który wyświetla na mój profil na Facebooku jest zawsze url angielska strona (domyślny język forum)

    Jak można uczynić pracę przycisk przetłumaczonych stron.

    Oto szczegóły mod, Facebook "jak" Przycisk Vbulletin - vBulletin SEO Forum

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    To, co widzę jest iframe nie przycisku. Proszę opisać dokładnie jak to działa, jak to jest przedstawione na forum (podać URL, pod którym możemy oglądać na forum i powiedz, który z nich jest).

  3. #3
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2010
    Wiadomości
    210

    Default

    lol, iframe ładuje jak przycisk, gdzieś ty był w 2010 roku, nie wiesz co to jest facebook jak przycisk?

    W każdym razie, co nie dodać na ciebie do badań lub vBET, trwa 2 sekundy, a wielu użytkowników korzysta z niej.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Należy pamiętać, że mój czas spędzony w 2010 roku jest moja osobista sprawa. Jeśli oczekujesz pomocy proponuję odpowiedzieć na pytania zamiast pisać zdania, które daje nic za wydawanie i mogą być traktowane jako obraźliwe. Nie jesteśmy zainteresowani tym, co Twoim zdaniem powinny być znane przez wszystkich ludzi na świecie (w tym prosimy użytkowników Area - masz tam Off Topic sub forum), ale pomaga. A do tego potrzebujemy odpowiedzi.

    Należy pamiętać, że nie należy instalować każdy mod, który jest używany przez każdego z naszych klientów. Prosimy o odpowiedź na pytania, tak abyśmy byli w stanie przeanalizować problem i pomóc

  5. #5
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2010
    Wiadomości
    210

    Default

    Proszę opisać dokładnie jak to działa
    Kod i związane, dodaje facebook jak przycisk do stron vbulletin forum, po kliknięciu pokazuje podoba Ci się strony czas i także pokazuje na swoim profilu Facebook.

    To działa dobrze z wyjątkiem, gdy i jak przetłumaczone na stronę.

    Url, który wyświetla na mój profil na Facebooku jest zawsze url angielska strona (domyślny język forum)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Quote Napisał vBET View Post
    podać URL, pod którym możemy oglądać na forum i powiedz, który z nich jest
    Ja pozwolę sobie go zobaczyć i lepiej zrozumieć. Również linki, jakie zmiany, co nie w trakcie tłumaczenia itp. Teraz nie jestem w stanie określić, co dokładnie się dzieje. Proszę podać dane pytanie

  7. #7
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2010
    Wiadomości
    210

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Proszę PM mi dostęp szczegóły konta test, który pozwoli mi zobaczyć (nie tworzenia fałszywych kont na forum klientów). Jestem na forum już teraz więc będę w stanie sprawdzić to szybko

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    OK, więc jestem tam. Ale nadal nie napisał co mam szukać ...

    Po raz kolejny proszę powiedzieć ", który z nich jest" - przycisk, który mówimy? Co należy szukać nie swoim forum? Daj mi jakiś tekst, lub opisać obraz ... Teraz widzę, przycisk do oddania i wyszukiwania ...

  10. #10
    Senior Member
    Zarejestrowany
    Luty 2010
    Wiadomości
    210

    Default

    Facebook jak przycisk w środku ekranu.


Strona 1 z 2 12 OstatniLast

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •